PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=820852}
8,1 4 048
ocen
8,1 10 1 4048
Harley Quinn
powrót do forum serialu Harley Quinn

Czemu jakiś analfabeta robił napisy do serialu to aż nie do pomyślenia żeby odjebać coś takiego.
Rozumiem jak są darmowe strony i tłumacz robi to za darmo dla fanów ale tutaj ktoś wziął za to pieniądze. Jeszcze mi oczy krwawią.

ocenił(a) serial na 8
nariusz_h

U mnie w appce są napisy (bez polskich znaków, "ł" w ogóle zjada), natomiast wersja w przeglądarce w ogóle nie ma napisów

falconn

Na szczęście po paru odcinkach idzie się przyzwyczaić i czyta się intuicyjnie a serial jest tak dobry że i tak oglądam

ocenił(a) serial na 8
nariusz_h

Niby tak, ale wiesz, płacisz za usługę to chciałbyś żeby nie była zrobiona po łebkach

falconn

Argument nie do podważenia xD

nariusz_h

Pojawiły się poprawione napisy + dubbing dla części odcinków

ocenił(a) serial na 8
nariusz_h

Oj niestety bolą te napisy jak i brak dubbingu, teraz chyba pojawił się tylko w dwóch pierwszych odcinkach

bartekw200026

Już chyba jest we wszystkich odcinkach

ocenił(a) serial na 8
kristof0111

Niestety nie jest

bartekw200026

Coś wiadomo z tym dubbingiem? Czy oni dodają go co tydzień czy coś? Bo teraz w obu sezonach tylko pierwsze 5 odcinków ma dubbing.

ocenił(a) serial na 8
grzech124

Niestety nie dodają co tydzień, czekam już z miesiąc aż dodadzą dubbing

bartekw200026

eh, trochę to irytujące, że dubbing jest tylko na początku, a potem w losowych odcinkach. Mam nadzieję, że oni się ogarną na tym hbo max niedługo, bo mam wrażenie że nieodpowiednie osoby zajmują się zarządzanie u nas tym wszystkim

ocenił(a) serial na 8
grzech124

Niestety średnio to wygląda na razie

ocenił(a) serial na 8
nariusz_h

Pewnie jakiś błąd techniczny. Ale umieram że śmiechu jak przezywasz tlumaczy od analfabetów A masz na imię Nariusz xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones