Harley Quinn
powrót do forum 1 sezonu

To jest zajebiste! Żeby wyłapać wszystkie smaczki każdy odcinek oglądałem po dwa razy. Humor, tempo, postaci. Już dawno nie miałem takiej frajdy z oglądania kreskówki.

ocenił(a) serial na 9
lornemalwo

Dopracowali postacie. Ich wersja "nolanowskiego" Bane'a (przepraszam Banga) jest naprawdę zabawna. "The streets will run with Razzie Zazzie"! "Coz I'm this credit card reckoning".

lornemalwo

Smieszne jest to, że serial jest tylko plus 12. Za tyle przemocy i taki humor plus przekleństwa, to dziwnie że nie jest plus 16 albo wyżej.

ocenił(a) serial na 1
lornemalwo

To jest za przeproszeniem gówno. Croc nie zdefekowałby tak na Batmana, Ivy nie wydzieliłaby takiej toksyny, Bane nie żażyłby podobnego świństwa, jakim jest to coś. Szczęśliwi ci, którzy dorastali oglądając "Batman the animated series".

Piramidoglowy

Przecież to ma być parodia i satyra uniwersum DC, postacie mają być nie poważne i nawet karykaturalne. Dorastałem oglądając Batman The Animated Series i co w związku z tym? Nic to nie zmienia, ten serial mi się również podoba, jest to zupełnie inny gatunek niż tamten serial, podczas gdy tamten miał być na poważnie ,to ma być przerysowaną komedią i parodią DC +18

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones