Harley Quinn
powrót do forum 3 sezonu

I to...tyle?

ocenił(a) serial na 5

Chyba oczekiwałem za wiele. Jak dla mnie poziom tego sezonu jest bardzo przeciętny. Czasem można się zaśmiać, niby to się fajnie ogląda ale czegoś tutaj brakowało. Niby człowiek czekał aż Harley się zejdzie z Ivy, ale zrobili z nich tak bardzo słodką parę, że nie dało się na to patrzyć.

Joker jako ojczym był najlepszym wątkiem pobocznym, zdobył moje serce. No i przede wszystkim za mało Bane'a, bo jak dla mnie ta postać to wręcz wizytówka tego serialu xD

ocenił(a) serial na 8
BlakJoint

Batman któremu odwaliło i emo Nightwing byli spoko

BlakJoint

Zdecydowanie coś siadło w tym sezonie. Niby okej ale wiele razy się wynudziłam. Ten cukierkowy związek jakoś niezbyt pasuje, wolałam ich relację z 1 i 2 sezonu. Jedynie Liga Sałatkowa jeszcze jakoś dźwiga fun 2 sezonu ale wyraźnie brakowało mi postaci Dr Psycho. Pojawia się ale jakby na siłę, w ogóle całość sezonu sprawia wrażenie jakby napisał go ktoś nowy próbując używać starych, sprawdzonych chwytów ale w mocno nieumiejętny sposób.

ocenił(a) serial na 9
BlakJoint

Ok, zgadzam się, że za mało Bane'a. Koleś kradnie absolutnie każdą scenę, w której się pojawia.
Związek HQ z Ivy przesłodzony? Ciągły seks, seks, seks. Och, jakie to słodkie ;)
Emo Nightwing był tak fantastycznie karykaturalny (szczególnie sceny w escape room), że chcę tylko więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones