PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670141}

The Devil is a Part-Timer!

Hataraku Maou-sama!
7,3 1 697
ocen
7,3 10 1 1697
Hataraku Maou sama
powrót do forum serialu Hataraku Maou-sama!

Opis tego anime (pisany przeze mnie :) )

Maou, Władca Ciemności, jest już o krok od podbicia swojego świata, Ente Isla, gdy na jego drodze pojawia się
bohaterka Emilia. Niepomyślnym dla niego przebiegiem wydarzeń zmuszony jest opuścić krainę wraz ze swoim
generałem Alsielem obiecując powrót i objęcie władzy. Trafia do współczesnej Japonii, gdzie, jak się okazuje, nie może
używać magii i przebywa tam w ludzkiej postaci (co nakłada na niego takie ograniczenia jak głód, pragnienie,
wyczerpanie itd.). Postanawia więc zatrudnić się na pół etatu w McRoland's i zdobywać w ten sposób wpływy, by
pewnego dnia opanować Japonię i stać się władcą obu światów. Nie jest to jednak takie proste z bohaterką dyszącą w
kark.

ocenił(a) serial na 8
Tyci368

W równym stopniu oryginalny, jak również typowy...Jednak coś sprawiło, że bardzo polubiłam, niemalże pokochałam to anime. Być może z powodu głównego bohatera, któremu ciągle wmawiano, że jest zły, a to była okropna hipokryzja np. bohaterki, bo przecież nawet tacy jak on się zmieniają lub mają "spokojniejsze" epizody. Muzyka to może nie arcydzieło, jednak bardzo mi się podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones