PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670141}

The Devil is a Part-Timer!

Hataraku Maou-sama!
7,3 1 697
ocen
7,3 10 1 1697
Hataraku Maou sama
powrót do forum serialu Hataraku Maou-sama!

Satan w Tokyo

ocenił(a) serial na 8

Fajne, przez pierwsze kilka minut myślałam, że to będzie coś na wzór Claymore tylko trochę bardziej kolorowe ale jednak nie. Zaskoczona jestem i nie to, że na minus. U mnie już w on-going

izak1

Też jestem pozytywnie zaskoczona. Zobaczymy co z tego będzie po 4 odcinkach chcę oglądać dalej.

izak1

Dla mnie to anime jest genialne, nie wiem co będzie dalej, ale jak na razie jest super.

beatha

Można zgadywać co będzie dalej. Ja liczę na związek głównych bohaterów. Jak zwykle zresztą

TheLejdis

Ja jakoś chciałabym żeby Maou był z Chiho ;p. Fajna dziewczyna, śmieszna i nie kryje swych uczuć do głównego bohatera.
Za to Emi nie wykazuje zainteresowania do niego (i mam nadzieję, że nie wykaże) i było by nie fajnie xP, żeby stworzyli związek xD.

ocenił(a) serial na 7
Draiochta

Oborze, gdybym tylko mogła, to bym tej Chiho głowę na pierwszym lepszym krawężniku rozwaliła. Tak na mnie działa ;)

sylwia1321995

No bez przesady xD, chociaż pierwszy raz lubię taką bohaterkę, bo zazwyczaj mnie irytują, a w tym anime polubiłam, jest śmieszna (jak wszyscy) ;p.
Najbardziej nie lubię takich bohaterek jak w Amnesi nie wiem czy oglądałaś to anime ale jest straszna, tej to bym rozwaliła głowę xD.

ocenił(a) serial na 7
Draiochta

Lepiej trafić nie mogłaś :D Tak, oglądałam amnesie i tylko się modliłam o jakąkolwiek akcję, właściwie to o cokolwiek, by się pojawiło, zmieniło, ewentualnie (najlepiej!) mogłoby coś w końcu tę Heroinę (xD) rozgnieść... A tam nic tylko pedalstwo i flaki z olejem I KU*WA NIC WIĘCEJ!!! Żadnej akcji do prawie samego końca. Przecież mnie przy tym mnie ku*rwica chwytała. Nigdy, przenigdy niczego gorszego nie oglądałam. A takie postaci jak Chiho drażnią mnie niemiłosiernie. Identyczna jest w obecnie emitowanym Yahari (Yui czy jakoś tak) i też nie mogę z nią wytrzymać. Jednak nie rozwaliłabym już jej głowy na krawężniku :)

sylwia1321995

Haha zgadzam się z Tobą w 100% xD.
Ja gdy widzę takie bohaterki to życzę im najgorszego xD i tylko nie potrzebnie się wkurzam i bluźnie do ekranu komputera :D.
A z Chiho tak jakoś dziwnie wyszło ;p.
Nie oglądałam tego anime ale zacznę oglądać specjalnie żeby się przekonać czy ta bohaterka o której mówisz jest tak niedowytrzymania haha xD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones