Helix (2014-2015)
Helix: Sezon 1 Helix Sezon 1, Odcinek 10
Odcinek Helix (2014-2015)

Fushigi

7,5 181
ocen
7,5 10 1 181
Helix
powrót do forum s1e10

Kto jeszcze po tym odcinku czeka na pojawienie się w finale Christophera Lamberta i walkę na miecze z Hatake?

ocenił(a) serial na 7
k0v4lsky

Trafne spostrzeżenie. Aczkolwiek, nie wyszło to najgorzej. Intrygujący jest motyw z ograniczeniem do 500 osób, ciekawe z czego ono wynika - wada wirusa, czy jakieś odgórne ustalenie nosicieli?

Zawau

Z czego zrozumiałem, to 500 to nie liczba wektorów jaką może stworzyć wirus. 500 to są ci, którzy rządzą Ilarią i zamówili wirusa, żeby przetrzebić ludzkość. Z tego co mówił łysy wynika, że a) uzyskali swoją nieśmiertelność w wyniku jakiś modyfikacji, b) żyją przynajmniej od czasów wikingów jak nie dłużej. Czyli albo są obcymi, albo jakąś wariacją nt. wampirów (Sutton piłowała sobie zęby).

ocenił(a) serial na 8
k0v4lsky

Iluminaci xD

morgana000

Iluminaci sriluminaci Anunnaki kuffa:P Helix już dawno zawędrował z spiskiem na terytorium jaszczuroludzi.

ocenił(a) serial na 8
k0v4lsky

No to o nich chodzi, że Illuminaci współpracują z reptilianami xD ale tak daleko jeszcze nie doszłam w serialu xD

k0v4lsky

Bez względu na wszystko, robi się bardzo ciekawie.

ocenił(a) serial na 8
k0v4lsky

Rozwalił mnie ten post. Głowa Lamberta w Białym Pokoju wyglądałaby ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones