PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628533}

Hell on Wheels: Witaj w piekle

Hell on Wheels
7,8 5 169
ocen
7,8 10 1 5169
Hell on Wheels: Witaj w piekle
powrót do forum serialu Hell on Wheels: Witaj w piekle

S05E10 - wrażenia

ocenił(a) serial na 8

Bardzo dobry odcinek, dużo się w nim działo, choć było to wszystko takie dosyć przewidywalne.
Durant i te jego pomysły...można było przewidzieć że tak to się skończy, zwłaszcza że kuzyn Micky'ego został w to zaangażowany, a ten jak wiadomo inteligencją nie grzeszy :]

Zabawna scenka w burdelu xD

Lubię Fong, ale jej relacje z Cullenem, takie trochę puste są. Poza tym, to ta akcja w namiocie trochę naciągana, na kilometr zachowywali się dziwnie. A wystarczyło przecież żeby Bohannon nie wychodził z namiotu, przecież Chang by raczej się do środka nie pchał. Wiem, że muszą w końcu zrobić motyw że wychodzi na jaw, że Fong to dziewczyna, ale mogli to nieco lepiej ogarnąć.

Swoją drogą, nadal jakoś nie mogę się wkręcić w historię, po tej długaśnej przerwie, wiele już wątków nie pamiętam. Np. o co chodziło z tym znaczkiem, który przyniosła Mary Changowi? Pamiętam że tam coś było, że jakiegoś zabitego gościa porzucili gdzieś na drodze, ale pamiętam to jak przez mgłę, bez szczegółów, a oni tak nagle wracają do tego wątku, heh.

ocenił(a) serial na 8
Tortuga033

To był dowód z miejsca zdarzenia, Chang wysłał swoich żeby wymordowali tych gości którzy chcieli go powiesić, a ta czarna jako że przejeżdżała dyliżansem znalazła te trupy i ten guzik (nie wiem co to było w sumie). Chang po prostu zlecił wielokrotne morderstwo i trochę głupio że tak się przejął, wystarczyło zabić panią woźnicę oczywiście nie na miejscu ale po prostu potem. Ja już męczę na siłę do końca, nie mam już serca do tego serialu. Wypadałoby wg mnie żeby Bohannan zginął na końcu najlepiej razem ze swoją tłumaczką chińskiego. Tylko Eva i Mickey trochę jeszcze mnie trzymają przy życiu w związku z tym serialem. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby główny bohater zniszczył kogoś tak ambitnego i o takich perspektywach jak Chang.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones