Hell on Wheels: Witaj w piekle (2011-2016)
Hell on Wheels: Witaj w piekle: Sezon 4 Hell on Wheels: Witaj w piekle Sezon 4, Odcinek 12

Thirteen Steps

7,7 108
ocen
7,7 10 1 108
Hell on Wheels: Witaj w piekle
powrót do forum s4e12

Po obejrzeniu odc. 12 zastanawia mnie jak wiele nieszczęścia można ściągnąć jeszcze na
głównego bohatera? Najpierw żona i syn nr.1, później zabili Lily i Szwed uszedł z życiem, następnie
zginął Ilam Ferguson, Ezra a teraz jeszcze powiesili Ruth. Zostaje jeszcze żona i syn nr 2, którzy jak
się okazuje wpadli w ręce Szweda.

Obawiam się, że z obsady na finałowy sezon zostanie tylko Bohannon, Szwed i Durant.

ocenił(a) serial na 7
abracadaver

nie mam nic przeciwko temu, że scenarzyści uśmiercają główne postacie serialu - czyni to serial w miarę realistycznym i życiowym. W końcu dziki zachód, to nie spacer po parku. Natomiast "nieśmiertelność" i niezniszczalność Szweda jest w tym momencie bez sensu. Powinien już dawno kopnąć w kalendarz. A ze wszystkich uśmierconych postaci, to Ruth mi najbardziej szkoda.

abracadaver

Profesjonalizm kata i jego dzieciaka były porażające.
Śmierć jest straszna, ostateczna.
"Hell on wheels" było tutaj czymś więcej niż tylko co tygodniową rozrywką, wariacją na temat dzikiego zachodu.

A Szwed jest niezniszczalny.

ocenił(a) serial na 7
evo_33

w sumie Ruth sama sobie zawiesiła pętlę na szyi, chociaż na pewno na nią nie zasłużyła ...

ocenił(a) serial na 7
evo_33

i masz rację - ten odcinek był czymś więcej niz tylko opowieścią z dzikiego zachodu. Wyrzut sumienia zabił dobrego człowieka. Odcinek wstrząsnał ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones