PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 201
ocen
7,8 10 1 17201
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

3/10 slabo

ocenił(a) serial na 2

jest wiele lepszych produkcji slabe sceny akcji ogolnie anime dretwe wydaje sie jakby nie bylo torzone przez profesjonalistow Inne produkcje bardziej oddaja mroczny klimat. Nie wiem co ludzie widza w tym anime. Obejrzalem cala serie poniewaz mialem nadzieje ze rozwinie sie ona pozniej albo czyms mnie zaskoczy. Z anime polecam Berserk albo Naruto

Slepy222

Obejrzyj "Hellsing OVA" - jest zdecydowanie lepsze, zarówno pod względem kreski, jak i akcji :)

ocenił(a) serial na 3
suzee

mam takie same zdanie hellsing to dno za to hellsing ultimate jest zajebiste ;D

ocenił(a) serial na 7
suzee

OVA jest nudne.. I ciągnie się jak flaki z olejem, poza tym zabrakło tam najmocniejszego atutu serii odcinkowej czyli rewelacyjnej muzyki, i o ile dzięki niej czuło się ten styl i "flow".

Autorzy za bardzo chcieli upodobnić OAV-kę do mangi ale zgubili gdzieś cały sens i istotę tej serii. Tak więc mamy ładnie narysowaną kichę.

Slepy222

Chłopcze, tutaj właściwie każdy ma podobne zdanie o pierwszym Hellsingu TV, choć ja z samego sentymentu do mangi dałem 5/10, nie jest to anime wybitne, po prostu każdy fan mangi czy OAVek troszkę zawyża ocenę ze względu na to, że toto po części jest Hellsingiem (przynajmniej ja tak to widzę). Polecam obejrzeć wszystkie dostępne do tej pory części serii Hellsing OAV/Ultimate, gwarantuję, że nie pożałujesz.

Quthulhu

Troszkę źle się wyraziłem, powinno być "każdy prawdziwy fan Hellsinga". :P A właściwie to "każdy fan mangi i OAVek". No, małe sprostowanie.

Slepy222

Co fan Naruto może wiedzieć o dobrym anime?

ocenił(a) serial na 7
eweczka_spoko

Zdecydowanie wolę zwykłego Hellsinga od tych OAVek, mimo niskiego budżetu i zdecydowanie niewielkiej ilości odcinków.

Czemu? Ano nowy Hellsing w wielu scenach obnosi się tandetą typową dla anime: płytkie postacie, teledyskowy montaż, uboga animacja i bezsensowne wstawki CGI. Mamy jeszcze przesyt gore i głupawy japoński humor (scenki z Victorią).

Hellsinga oceniam na 7/10, Hellsing Ultimate na 5/10.

BSQ

Powiem szczerze, że mam sentyment do starego Hellsinga (kiedy zaczęłam go oglądać, nie znałam jeszcze ani mangi, ani wersji OVA) - spodobał mi się i pomysł, i strona wizualna, choć z odcinka na odcinek anime robiło się coraz bardziej pokręcone :// Może dlatego wolę wersję OVA, która bardziej "przyswajalna". Moim zdaniem nie ma co narzekać na "tandetę" - OVA przede wszystkim bazuje na mandze, więc siłą rzeczy ma chociażby owe wstawki z Victorią, że już o scenach gore nie wspomnę. Osobiście nie mam nic przeciwko humorowi, który trochę odciąża fabułę, ale jak kto woli - wiadomo, że japońskie żarty są dosyć specyficzne ;) Ogólnie jest chyba tak, że jak ktoś nie lubi starej wersji, to lubi nową i na odwrót, więc dla każdego coś miłego.

ocenił(a) serial na 10
suzee

no ja wiem, ze nie jest fajne. W końcu (jak już ktoś to dobrze ujął) "czego można się spodziewać po fanach naruto"
Ja sądzę że OVA jest o wiele leprze, bo od razu wiadomo ocb. Wersja telewizyjna jest o wiele gorsza, ale z racji tego, że to hellsing oceniam to na 7/10

ocenił(a) serial na 3
Searching_myself_96

to tak jak by zgoniły owoc oceniać jak dobry owoc tylko dlatego ze jest owocem sorry Hellsing jest beznadziejny Hellsing ultimate dobry nie warto nic oceniać przez sentyment bo to zakrzywia ocenę ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones