PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 201
ocen
7,8 10 1 17201
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

jak uważacie , czy ten film zasługuje na miano tych od "18"???
według mnie jest naprawdę mocny (chwilami nawet przypomina mi pewien okrutny filmik z gatunku cyberpunk -też anime - pt. Sin ), i powinien być niedopuszczalny przynajmniej dla srajdków poniżej 16-go roku bujania się na tym padole......
Pozdro dla ani-maniaków

ocenił(a) serial na 10
Usagi

"18" to chyba za duzo... wg mnie granica wieku powinna być 15/16 lat... Dla dzieciaków (12/13) to Hellsing sie nie nadaje...Chociaż to w zasadzie tylko(i aż) Anime, i nie powinno wywoływać tyle strachu i obrzydzenia, co zwykły horror z "żywymi" aktorami:]
Z resztą: Jak człowieka wciągnie fabuła Hellsinga, to te hektolitry krwi spadają na drugi plan:D
pzdr, Ademu-san ^_^

użytkownik usunięty
Ademu_san

Zobacz sobie na mange. Tam na okładce jest ograniczenie od 17 lat. Poza tym w mandze jest dwa razy więcej krwi niż w anime. Zwłaszcza w ELEVATOR ACTION w III tomie. Ludzie ponabijani na maszty. To robi wrażenie. Tyle krwi że nie widać co sie dzieje. Obcinane w połowie głowy, eksplozje krwi a'la Kill Bill. Tego jest tam sporo.

ocenił(a) serial na 7

Lepiej nie przeginać z tymi ograniczeniami... Nic tak nie kusi jak rzeczy zakazane, a jak dzieciak bedzie zainteresowany to jóż sposób znajdzie... Wiem cos o tym...

mish66

Ja tam mam 14 lat, czytałam komiks w wieku 13... owszem, jest krwawy....

ocenił(a) serial na 10
Usagi

Ja mam 13 lat i oglądałam anime hellsing :P:P i mam zamiar kupić mange ^^

martyna126

Ha ha...XD on ma w ogóle release'a od 18 roku życia XD...Ale warto grzeszyć i łamać zasady, aby to obejrzeć!

Usagi

wg. mnie powinno mieć od 16. \nie ma tam zbytnio seksu, żadnych aktów, trochę krwi i to tak nierealnej, że ho ho.... Grobowiec świetlików powinien mieć 18+ prędzej niż to....

ocenił(a) serial na 10
Sacronius

A mnie tam się bardziej podoba Anime no wiecie lepsza kreska, akcja i wiecej krwi {tak sądze} ja tam uwazam ze krwi, sexu itd. było za mało ale i tak jest to najlepsza manga i anime o wampirach jakie w zyciu widziałam (i tak już zostanie):)
Polecam wam anime "Amon: Devilman" lub inna nazwa "Devilman Apocalypse" z 2000 roku.

dziobasek2

Cóż, ja myślę, że to jest tak: dasz nalepkę +18, chwycą już 16, dasz nalepkę +16 to wpadnie w rączki 12-latków. Lepiej 18, bo kto dojrzały i tak się odpowiednio zdystansuje, nie patrząc na metryknę urodzenia ;)

Usagi

może nawet dla osob poniżej 21 roku powinien być zabroniony ale czy to wiele zmieni

użytkownik usunięty
Usagi

Powinni stworzyć nową kategorię 'wiekowa': nie dla dzieci, nie dla rodziców.
Czyli nie dla ludzi za młodych i za starych. Bo młodego zgorszy i zepsuje na resztę życia, a stary się zgorszy i zacznie kontrolować co młody ogląda. Bo ludzie starzy nie potrafią oglądać takich rzeczy. Trzeba mieć odpowiednie podejście. I tak jest z większością anime.

Nie chciałam nikogo obrazić tym określeniem 'starzy'. Tak jakos mi to słowo pasuje.

ocenił(a) serial na 10

to ze dadzą ograniczenia niczego nie zmieni.
dzieciak jak zobaczy to i tak kupi :P

Integra_3

Dzieciak zobaczy, kupi i nic nie zrozumie. Nalepki moim zdaniem są potrzebne, bo jednak jakaś mała kontrola rodzicielska na tym świecie istnieje. Jeśli nalepka 16+ lub 18+ może coś zmienić wśród 10% dzieciaków to i tak dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones