PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 201
ocen
7,8 10 1 17201
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

to kto by mógł zagrać. Według mnie do roli Alucarda nadaje się MArylin Manson.....normalnie identyczne zachowanie i w ogóle pasuja do siebie....a wasze inne propozycje na inne role....

ocenił(a) serial na 10
Viggo_2

Spójrzjmy sobie prawdzie w oczy: Marylin Manson w roli Allucarda to raczej nietrafiony wybór. Nie to, że nie pasuje wyglądem, ale szczerze wątpię w jego zdolności aktorskie i z pewnością położyłby ten film. W roli Cheders (sorry, że mylę imiona, ale chodzi mi o tą jedna z głównych postaci, którą Allucard zamienił w wampira w 1 odcinku :P) widziałbym Meg Ryan - fryzura i ogólny wygląd uderzająco podobne. Allucard - może Keanu Reeves - wybór może niezbyt trafiony, ponieważ ostatnio grał w wielu głośniejszych filmach i jego postać mogła być "ciężkostrawna" dla widza, ale nie widzę innego równie dobrze pasującego aktora na tę rolę.

Viggo_2

ja jednak sądze żźe dałby sobie radę......co do Keanu Reeves to raczej sobie go nie wyobrażam ( ale moż edałby sobie radę_ Meg Ryan w roli policjantki ( ja także zapomniałem imienia) to dobry wybór :D

użytkownik usunięty
Viggo_2

Co do policjantki (Seras Victoria) to może być Meg. Ale czy ona nie jest już troszke zbyt dojżała (żeby nie powiedzieć stara). Naprawde nic do niej nie mam ale Vicki miała jakieś 18 lat.
Co do Keanu to już lepiej dać Johnego Deppa. Jest troche demoniczny (zwłaszcza w okularkach) ale też jajcarski a Arucard taki był.
Ale popieram Mansona. Zresztą na teledyskach wypada nieźle.

użytkownik usunięty

Tiaa...Ja w roli Alucarda widze Pazurę...jajcarski a ostatnio grał demonicznie w "Nienasyceniu", w roli Victorii widzę...Matyldę Damięcką tiaa...Integral mogłaby zagrać Grażyna Wolszczak(przefarbować jej włosy i proszę). Chociaż z Victorią to może jednak nie, w końcu Victoria to miała duże zderzaki, balony pomarańcze, ogólnie miała czym oddychać. A w roli tego lokaja to widzę Stevene Segala(ma dobre włosy). No i tego kśeńca z nożami mógłby zagrać Piotr Zelt, albo ten, no, Marek Perepeczko. A zresztą Pazura mógłby zagrać wszystkie role.... No to pomnóżcie moją głupią wypowiedź przez sto i będziecie w pobliżu waszych odpowiedzi....A gdyby chcieli zrobić film to by zrobili w Japonii i byliby japońscy aktorzy.

Viggo_2

no nie sądze , ostatnio amerykanie wszystko ściągają z japończyków więc jednak amerykanie zajeli by się tym projektem :D

Viggo_2

myslalem sobie kiedys nad tym ktoz moglby w tej roli sie swietnie sprawdzic... i kiedys przypadkiem mnie olsnilo ze idealny by byl aktor ktory gral w trzeciej czesci trylogii Matrix tzw. Kolejarza
wreczy chyba idealny sylwetka a i po twarzy niczego sobie... zwlaszcza w tych dlugich wlosach
jego nazwisko to bodajze Bruce Spence

Viggo_2

Johnny Deep byłby dobry do roli Alucarda. Albo Willem Defoe.

ocenił(a) serial na 9
strongoku

Zdecydowanie Jack Nicholson, ten jego uśmieszek, tylko by go odmłodzić bo w końcu Alucard na starego nie wygląda. Może jeszcze Gary Oldman ? Już ma za sobą rolę wampira :)

Kolbe

Do roli Alucarda- tylko Alan Rickman! Trzeba by go było nieco odmłodzić, ale czego mejkap nie zatuszuje, to się światłem nadrobi.

ocenił(a) serial na 9
zyrafa

Ty no faktycznie ! Nigdy bym nie pomyślał - a to zdjęcie z filmwebu no to niemal lustrzane odbicie.

Kolbe

Gary Oldman. Jakby nie patrzeć, to już raz się sprawdził w tej roli :P

Rychoslaw

Chodzi mi tu o konkretną postać, a nie wampira po prostu :P

Viggo_2

Jeśli chodzi o mnie to Manson raczej nie.. Vampiry są charyzmatyczne a Manson bardzo mi przykro ale mnie odrzuca, poza tym jaki z niego aktor?? Rickmana uwielbiam i jestem pewna że świetnie zagrałby Alucarda, ale trzeba przyznać że ma już swoje lata. Keano wciąż kojarzy mi sie tylko z ładnym chłopcem i nie widzę go w tej roli, choć aktorem jest niezłym. Oldman to old man ;P - podobna stuacja co przy Alanie. Pazura? Widziałam go tylko w komediach więc nie mam pojęcia... Ale jeśli chodzi o wygląd to nie za bardzo... Z wymienionych do roli Alucarda to chyba najszybciej Depp. Zabawny, tajemniczy, dziwaczny ale i charyzmatyczny- mi pasuje. A pewnie najlepiej jak wszystkie postacie zostaną zagrane przez nieznanych aktorów ale z talentem :P Wystarczy że będą podobni z wyglądu i będą umieli grać i mi pasuje...

Viggo_2

pragnę zauważyć, że Alu po ściągnięciu kapeluta i okularków ma aparycję milusiego młodzieniaszka...

ocenił(a) serial na 10
Double_3

Faktycznie - Depp w roli Alucarda na pewno byłby świetny !!!
Ale jak tutaj patrze, to zauważyłem, że raczej nikt nie pomyślał poważnie o Andersonie.Według mnie świetny w tej roli byłby Edward Norton.A co wy na to ?

ocenił(a) serial na 10
Double_3

Faktycznie - Depp w roli Alucarda na pewno byłby świetny !!!
Ale jak tutaj patrze, to zauważyłem, że raczej nikt nie pomyślał poważnie o Andersonie.Według mnie świetny w tej roli byłby Edward Norton.A co wy na to ?

ocenił(a) serial na 9
Viggo_2

Uważam, że byłoby lepiej gdyby wersja filmowa nigdy nie powstała ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones