PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 201
ocen
7,8 10 1 17201
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

Hellsing OAV

ocenił(a) serial na 9

Widziałem że od czasu do czasu pojawiały się plotki apropo kontynuacji Hellsinga, moi drodzy niedowiarkowie, nie wiem cyz już ktoś tutaj o tym pisał ale tak, kontynuacja Hellisinga powstaje jak najbardziej, pokazano pierwszy trailer na Expo 2005. Anime będzie oparte na serii OAV. A oto screeny z trailera, szkoda że nikt nie dał samego trailera :(

http://www.anime-source.com/banzai/modules.php?name=News&file=article&sid=1139 [www.anime-source.com/ba ...]

Kolbe

Hmm, poprzednia kreska podobała mi się bardziej. Była jak sam klimat, a tutaj... tak trochę "amerykańsko" (nie chodzi mi o rozmazany obraz, ale o samą kreskę). Mam nadzieję, że Hellsing nie straci swojego klimatu, gdyż tego bym nie wytrzymał. Byłaby to straszna zbrodnia moralna niszczyć takie anime, ale cóż - Bardziej niż klimatem, ludzie obchodzą się kasą. Oby nikt nie wpadł na pomysł tworzenia Wolf's Rain II - Wtedy byłaby to tragedia. Są w końcu seriale anime, które nie wymagają kontynuacji. Czyż nie?

ocenił(a) serial na 9
DEVIL_JIN

Też mam trochę obawy, jednak ludzie którzy mieli okazję widziec zwiastun twierdzą że nic nie traci z klimatu, poza tym sam autor komiksu uważa że pobije poprzednią serię - jak będzie ? Można tylko czekać, tylko ile ?

ocenił(a) serial na 9
Kolbe

Aaa...śwież owygrzebane, szkoda że niestety tylko nagrane z kamery ale widać że jednak kreska bardzo się nie zmieniłą - widać po Aleksandrze.

ttp://www.manganimation.net/he llfreak/images/oav/trailer/tra iler_hellsing_ova%5Bscreeener% 5D.mpeg
Od razu naciskać Zapisz Element Docelowy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones