PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 191
ocen
7,8 10 1 17191
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

Co wam się lepiej podobało i dlaczego?
Ja jestem bardzie za klasycznym Hellsingiem. może to dziwnie brzmi, ale Hellsing Tv to dla mnie anime z klasą. Przywodzi na myśl, wszystkie stare interpretacje historii o wampirach.W OVA wiekszośc postaci jest lepiej zarysowana i anime trzyma się mangi, jednak totalnie brakuje mu klimatu. Do tego kreska, jest dośc przeciętna, w przeciwieństwie do TV, w ktorym kreska nie jest idealna, ale idealnie pasuje mi do historii Aluarda. I dodaje mroku. I do tego świetna muzyka. Wiem, że zarzuty są głównie takie, że jest totalnie inne niż manga, ale często bywa tak, że anime jest dobre, mimo to, że nie do końca opiera się na mandze, czasami nawet lepsze. Do tego według mnie ukazywanie scen walk (postacie, krew itp.) są jedne z lepszych w anime.

Więc ponawiam pytanie: co bardziej i dlaczego? :)

ocenił(a) serial na 6
Alice_30

Ultimate. Kreska bardziej przypadła mi do gustu (w klasycznej wersji była strasznie niewyraźna) + ten nowszy miał super paletę kolorów. Dodatkowo dialogi nie są takie wątłe i przeciągane jak w starszej wersji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones