PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 198
ocen
7,8 10 1 17198
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

Muzyka

ocenił(a) serial na 8

Mam pytanie pośrednio związane z Hellsingiem :) Czy nie wydaje wam się, że muzyka która
leci gdzieć w 18 minucie filmu Constantin (kiedy główny bohater nastawia gramofon i bawi
się magicznymi relikwiami itp) to właśnie muzyka początkowa Hellsinga?

ocenił(a) serial na 8
_Amarie_

ok. Na forum Constantina powiedziano mi, że tamta piosenka to <The Dave Brubeck Quartet - Take Five (1961)>. Ale, że ja jestem głucha to słyszę jakieś podobieństwo :)

ocenił(a) serial na 7
_Amarie_

Ja też mam dobrą zagwostkę... Oglądałem właśnie 11 odcinek Hellsing (Transcend Force). W okolicach minuty 14:30 zaczyna lecieć motyw muzyczny i w tle słychać coś co mnie rozbawiło, ponieważ nie ma żadnego związku z Hellsingiem, a mówię tu o ryku Godzilli powtarzającym się kilkukrotnie %D. Dziwny pomysł jak dla mnie ;)

ocenił(a) serial na 7
Ruin

Tak nawiasem co do muzyki w Hellsing to faktycznie jest rewelacyjna ale niesamowicie często jest źle dobrana do chwili tym samym często (moim zdaniem) psując klimat sytuacji. Mam też lekkie zastrzeżenie do ciągów logicznych, które często są zaburzone (też moim zdaniem). Ale ogólnie anime jest bardzo fajne samo w sobie i utrzymane w fajnym - mrocznym klimacie >; ].
A jeszcze jednym nawiasem to coś się na filmwebie psuje i filmów nie można dodawać a teraz jak chciałem zedytować tego posta na górze to też się nie dało więc sorry, że piszę kolejnego ;)
Pozdro all

ocenił(a) serial na 8
Ruin

Szczerze mówiąc nie zauważyłam tego ryku Godzilli :D:D ha ha ha! :D aż sobie włączę i przysłucham się uważniej xD

ocenił(a) serial na 7
_Amarie_

Ja ryk Godzilli dobrze znam z dzieciństwa dlatego od razu go wyłapałem ;). Daj znać, czy też go słyszysz :)

ocenił(a) serial na 7
Ruin

A tak nawiasem mówiąc to wszyscy zachwycają się czołówką Hellsinga a moim zdaniem to właśnie ending wymiata (mówię o muzyce oczywiście ;))

P.S. Wkurzać mnie zaczyna to że nie można edytować postów bo jakiś błąd oczywiście wyskakuje :/

ocenił(a) serial na 7
Ruin

Odcinek 12 minuta 16ta. Znowu ryki Godzilli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones