PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 201
ocen
7,8 10 1 17201
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

Nie czepiać się!

ocenił(a) serial na 10

CZemu niektórzy czepiają się że to anime jest różne od mangi?
Dla mnie to są 2 zupełnie inne rzeczy, a to anime oceniam jako serial, a nie ekranizacja.
Przecież filmy na podstawie książek też nie są ich idealną kopią, tylko często "wolną amerykanką". Więc nie wiedze powodu aby wszędzie zaznaczać, że to nie jest manga, bo nikt tak nie twierdzi. Od ekranizacji tejże jest (świetna) seria ultimate...

ocenił(a) serial na 6
the_monster_man

Czepiamy się (my fani Hellsinga) nie tego że Hellsing TV różni się od mangi. To nawet lepiej, w końcu po co mam oglądać coś co znam na pamięć z mangi? Problem w tym że o ile we fragmentach wyjętych z mangi dają radę o tyle fabuła wymyślona na potrzeby anime jest ogólnie rzecz biorąc do dupy. Przez to niszczy cały serial...

HuntMocy

Zażalenia możemy zgłaszać jedynie do twórcy tego anime gdyż po niespełna dwóch odcinkach
(o ile dobrze pamiętam) odmówił współpracy i trzeba było wymyślić coś innego.

coolka89

chyba cos ci sie pokrecilo. chodzilo raczej o to,ze autor mangi nie pracowal nad anime, za to tworcy zekranizowali tylko dwa tomy komiksu. a zrobili tak dlatego, ze wiecej nie istnialo w tamtym czasie ;>

the_monster_man

W/g mnie anime jest nawet lepsz niż manga. Co prawda w mandze było trochę więcej rzeczy dopowiedzianych i wytłumaczonych, ale dzięki temu anima ma więcej smaku i dociekania. Np. wątki nazistowskie zostały w zasadzie usunięte z animę, chociaż w/g mnie nadal tam są ukryte sprytnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones