PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 198
ocen
7,8 10 1 17198
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

Jak nazywa się ta piosenka, która leci w 12 odcinku po zabiciu Fargasona?

ocenił(a) serial na 10
Johnna

Heh... a ja wcześniej pyatałem o tę przed jego zabiciem... i nikt mi nie odpowiedział :<

the_monster_man

ech... a kurcze nie ma tego w muzyce ;(
szkoda, bo piosenka zajefajna :)

ocenił(a) serial na 10
Johnna

Nie chce sie chwalic ale jesli chodzi o OST do hellsinga TV to mam. Tak jak cała reszte muzyki filmowej. Acha i mała proźba jak cokolwiek bycie chcieli na temat ost to piszcie i pytajcie a jeśli chodzi o piosenke z 12 odcinka hellsinga TV to prosze bardzo "Hellsing - Sever Gun Fight At The Hill Of Casualties"
polecam sie na przyszłość. :)

dziobasek2

dziobasek, niestety ale nie o tą mi chodziło. zresztą już znalazłam :D "Gypsy of Atonement" <-- o tą piosenkę mi chodziło. ona szła zaraz po zabiciu Fargasona w 12 odcinku, a tą co mi podałeś to już mam, ale mimo wszystko dzięki za pomoc ;)

Johnna

a ja teraz mam pytanie jak nazywa sie ta melodia z 12 odcinka po zabiciu tego goscia co wczesniej tylko troche dalej tzn takie pogwizdywanie wpadlo mi w ucho i teraz spokoju niedaje:P

Shiven

kurcze... chwilunia... gdzieś to miałam... ostatnio reinstalka i żadnych piosenek już nie mam to wiesz ;P
a z mp4 chyba usunęłam, ale już lookam...
jak coś to wejdź se na www.bloodknight.net
"The Japanese Alphabet Road with Chinese Bellflower's Sweet Smell" http://www.bloodknight.net/Music/2-11%20The%20Japanese%20Alphabet%20Road%20with% 20Chinese%20Bellflower%27s%20Sweet%20Smell.mp3
wchodzisz na blood knighta i potem klikasz tam z boku na music i masz muzyczki. na pierwszej "Płycie" znajdziesz tą piosenkę... myślę, że to ta... pozdro ^^

Johnna

tak o to wielkie dzieki jestem twoim dluznikiem:P sciagnolem chyba ze 2 soundtracki i tego niebylo:P jeszcze raz dzieki:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones