PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 201
ocen
7,8 10 1 17201
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

Poniżej oczekiwań.

ocenił(a) serial na 4

Anime jak dla mnie poniżej oczekiwań. Spodziewałam się czegoś o wiele lepszego zabierając się za nie, jednak się przeliczyłam. Kreska jeszcze ujdzie, choć i tak nie wygląda ona wspaniale. Autorzy jakby na siłę próbowali coś uświadomić, pokazać swój talent. Jednak czegoś mi zabrakło. Oglądałam wiele filmów z wampirami oraz anime, ale to nie przypadło mi do gustu. Oglądało mi się bardzo ciężko. Obejrzałam tylko 8 odcinków i więcej nie mam zamiaru oglądać.
A zapowiadało się tak dobrze...

ocenił(a) serial na 7
Marta_K_

Proponuje abyś obejrzała Hellsinga OVA, jest o wiele lepszy.
http://www.filmweb.pl/f248532/Hellsing,2006

Marta_K_

Popieram przedmówcę, OVA w porównaniu z tą odsłoną Hellsinga, wypada wprost bosko ! Być może dlatego że w przeciwieństwie do Herushingu, wiernie odwzorowuje historię zawartą w mandze. Gorąca ją polecam, w moim osobistym rankingu lubianych anime, uplasowała się na zaszczytnym miejscu number one.
A powracając jeszcze do Herushingu, popieram twoje zdanie Marto, anime również nie przypadło mi do gustu, lecz mam nadzieję że ten potworek nie zniechęci Cię do tak wspaniałego dzieła jakim jest Hellsing. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones