PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 201
ocen
7,8 10 1 17201
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

Czy manga Hellsing nadal wychodzi, czy wydano już wszystkie tomy.
Ile jest wszystkich tomów lub ile wyszło obecnie?

klm89

Owszem, wychodzi.
Na obecną chwilę wydano dziewiąty z zapowiedzianych dziesięciu tomów, zarówno w Polsce jak i w Japonii.

ocenił(a) serial na 9
klm89

Wiecie skąd wiem, że zaczyna się nowy rok szkolny?^^ Bo w empiku jest nowy tom mangi xD to jest "piękne", że wychodzi jeden tom na rok. Po przeczytaniu każdego mam ochotę podciąć sobie żyły na samą myśl, że teraz rok przerwy... ale cóż, później przychodzi myśl, że jak je podetnę, to nie przeczytam następnego tomu, więc sami widzicie, póki co jestem i mam się dobrze, dopóty, dopóki skończy się seria...

ocenił(a) serial na 6
zangetsu1990

To akurat nie wina JPFu że tak rzadko wychodzi, w Japonii też jest jeden (w porywach dwa) do roku bo rozdziały Hellsinga wychodziły co miesiąc. Zresztą seria już się skończyła jakiś czas temu a w tym miesiącu Hirano rusza z nową mangą ;p

ocenił(a) serial na 9
HuntMocy

Skończyła :>? Z tego co wiem, to 10 tom w Polsce jeszcze nie wyszedł. A odnośnie tego, że raz na rok puszczają to wiem, że nie jest to wina wydawcy.

zangetsu1990

Skończyła. ;> Chodzi o zakończenie historii w ostatnim wydanym w Japonii rozdziale. Epopeja Alucarda dobiegła końca, niestety. Teraz trzeba tylko czekać na wydanie dziesiątego tomu, ostatniego tomu... ;C
Idąc Twoim tokiem myślenia, pożyjesz przynajmniej rok. ;P

ocenił(a) serial na 9
Quthulhu

... muszę spisać jakąś listę rzeczy, które chcę zrobić przez ten rok ^^. A można gdzieś znaleźć na necie 10 tom po angielskku? ?

ocenił(a) serial na 6
zangetsu1990

Można, na przykład tutaj -> http://manga.animea.net/hellsing.html

Z tym że to są skanlacje rozdziałów z YKO, wydanie tomikowe trochę się różni (Hirano dorysował parę nowych stron a kilkanaście poprawił, poza tym niektóre krótsze rozdziały zostały w nim scalone). Co do czekania jeszcze rok na polskie wydanie to nie sądzę żeby było aż tak źle. Tom 10 wyszedł w Japonii z końcem marca więc myślę że do pół roku będzie i u nas (9 tom wyszedł u nas bodaj w lipcu czy sierpniu tamtego roku więc by nawet pasowało).

HuntMocy

Dokładnie, nie ma pośpiechu. Ja wolę poczekać na wydanie papierowe, gdyż zawsze lepiej się je czyta.

klm89

na stronie JPF jest napisane że na ten rok nie jest przewidywane wydanie 10 TOMU Hellsinga :/
Także 9 tomów jak na razie:D

ocenił(a) serial na 6
Cpt_Pchelka

"Nie uwzględniono" to nie znaczy że nie wyjdzie tylko że póki co nie wiedzą gdzie to wcisnąć -_-; Lepiej nic nie pisać niż jakby mieli podać jakiś miesiąc a potem wysłuchiwać tyrady zażaleń bo jednak coś się opóźniło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones