PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34357}

Hellsing

7,8 17 201
ocen
7,8 10 1 17201
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

w ostatnim odcinku

ocenił(a) serial na 10

na pytanie Incognito kim jest Alucard, ukazują się dwie różne połowy jego twarzy, kogo przedstawia ta druga połówka? Drakulę?

ocenił(a) serial na 10
arabeska

Druga połówka przedstawia Vlada Tepesa, czyli Draculę.

ocenił(a) serial na 10
arabeska

Druga połówka przedstawia Vlada Tepesa, czyli Draculę.

ocenił(a) serial na 9
Malebolgia

Moze to zabrzmi głupio, ale skąd to wiesz?

Elly_lilly

Właśnie takie odpowiedzi - to na pewno jest to , to na pewno jest Drakula, nie sorry Wlad Topownik czy jakoś tak sprawiają, że chcąc nie chcąc wyrabiam sobie opinie na temat ich twórcy, pomimo , że go na oczy nie widzialem i to opinię niezbyt pochlebną. Ja tam zobaczyłem twarz Jezusa ( co nie oznacza,ze jestem jakimś ignorantem w tej materii i nie wiem kto to jest wspomniany wyżej Wlad, nie czytałem mangii, albo niuważnie oglądałem anime) i tej wersji będę się trzymał - Alucard to Jezus (ostatecznie Judasz), wydaję mi się, że mam kilka przesłanek na obronę swojej hipotezy ;), niemniej jednak nie sądzę, by chodziło o to, żeby kogoś na siłę przekonywać - bo przecież w tym tkwi cały urok anime, że niektóre rzeczy są niedopowiedziane, mamy otwarte zakończenie, niedopowiedziane wątki, nienaturalne zdarzenia, dziwne sytuacje i każdy z nas może sobie dopowiedzieć własną historię , nie ;) ?

ocenił(a) serial na 6
szymon_86s

Alucard to Dracula, w mandze jest to powiedziane wprost. W jego wspomnieniach pojawiają się też Abraham van Helsing, Mina Harker i inni bohaterowie powieści Stokera. Tyle tylko że Hellsing TV w porównaniu do mangi to syf niemiłosierny który nie dość że przedstawia jedynie kilka pierwszych wątków z mangi to jeszcze wymieszanych z masą nowych wymyślonych na potrzebę anime, w dodatku słabiutkich.

HuntMocy

i to chodzi :] - opierając się na anime w którym to nie jest powiedziane wprost lubię myśleć , że Alucard to nie Dracula, tylko mój kandydat :p

arabeska

Alucard to Drakula w Hellsing ultimate jest notka i jak wół pisze Alucard czytaj od tyłu - Dracula ;p heheehhe

karolinajk

dokładnie - sęk w tym , że sprawa nie dytyczy helsing ultimate :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones