PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248532}

Hellsing

8,0 16 926
ocen
8,0 10 1 16926
Hellsing
powrót do forum serialu Hellsing

Ale wszyscy mnie przekonywali "obejrzyj OVA, jest 100 razy lepsze!"

no to obejrzałem odcinek pierwszy.

Czy w tym anime cokolwiek się dzieje poza napieprzaniem się po mordach bez większego celu? Fabuły niestety nie dostrzegłem.

ocenił(a) serial na 3
keeveek

i jeszcze te tandetne "nawiązania" do katolicyzmu i watykanu bez żadnego ładu i składu, żeby było "cool".

ocenił(a) serial na 9
keeveek

Jak dla mnie to fabula jest, ale czego Ty oczekujesz po obejrzeniu jedynie pierwszego odcinka? Przecież w każdym filmie/serialu musi być jakiś wstęp, zarys fabuły itp. Jak dla mnie to wszystko się rozkręca z odcinka na odcinek. Być może mówię tak dlatego, bo po prostu uwielbiam anime, a "Hellsing" oraz "Hellsing Ultimate" należą do moich ulubionych serii.
Zresztą wszystko zależy od gustu - gdyby każdemu podobałyby się wszystkie tytuły, to nie byloby o czym dyskutować i wymieniać zdań. ;)

ocenił(a) serial na 3
Anima_13

Jestem już na V odcinku i im dalej, tym głupiej.

a z tego, co czytałem na tej stronie, jeszcze dalej jest JESZCZE gorzej.

keeveek

W moim odczuciu Hellsing jest (jak już to gdzieś pisałam) o egzystencjalności i słabościach człowieka, co jest szczególnie widoczne w końcowych odcinkach(aczkolwiek jak się to ogląda jeszcze raz od początku to już wcześniej pojawiają sie bardzo subtelne zapowiedzi tego). Reszta jakkolwiek jest barwna i makabryczna to jest jak dla mnie ostatecznie tylko tłem pod wspomnianą wyżej tematykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones