PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40016}

Herkules

Hercules: The Animated Series
7,3 1 768
ocen
7,3 10 1 1768
Herkules
powrót do forum serialu Herkules

A jeśli tak, to na jakim kanale i czy wszystkie odcinki.

użytkownik usunięty
jarek_b7

chyba na jedynce, ale na 100% pewny nie jestem.

Z tego co wiem to w Polsce ten serial nigdy się nie ukazał. A na pewno nie w jedynce jak to ktoś wyżej napisał.

Z tego co wiem to w Polsce ten serial nigdy się nie ukazał. A na pewno nie w jedynce jak to ktoś wyżej napisał.

jarek_b7

serial był emitowany w Polsce, ale jeśli się nie mylę to na pewno nie w publicznej telewizji w "Walt Disney Przedstawia" tylko na Polsacie

Hideki_zuo

A w życiu, głupoty piszesz. Serial nigdy w Polsce nie miał swojej premiery. A szkoda, bo jeden z lepszych pozycji, bazującej na klasykach.

kseroboy1234

no to powiedz mi jaki inny serial z herkulesem oglądałem z polskim dubbingiem (albo z lektorem bo nie pamiętam tego aż tak dokładnie) i nie mam na myśli tego serialu aktorskiego :P
zresztą http://pl.wikipedia.org/wiki/Herkules_%28serial_animowany_1998%29
niestety strona studia sonica jest w przebudowie ale gdy działała można było sprawdzić że to prawda

Hideki_zuo

Coś długo trwa im ta przebudowa... Niestety.

Luis Garcia

to już nie zależy ode mnie :P

Hideki_zuo

jestem szalenie ciekawy tej polskiej wersji językowej z wikipedii wynika, że był dubbing, moze któraś z telewizji ma w archiwach ten serial, mogliby go wyemitować

ocenił(a) serial na 9
DJMARIANDJ

super by było, ale pewnie zagrzebali ten projekt... a szkoda!

Hideki_zuo

Wikipedia nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Każdy może edytować i nanieść informacje jakie mu się podobają. Sam zobacz, że obsada serialowa jest żywcem skopiowana z pełnometrażówki. Na nie jednym forum były już spekulacje odnośnie serialu i niestety nie leciał i brak na to wiarygodnych dowodów.

kseroboy1234

To brzmi bardziej wiarygodnie:
http://dubbingpedia.pl/wiki/Herkules_%28serial_animowany%29

vegeta391

Zdaję sobie z tego nawet sprawę. Sam szukałem jakichkolwiek informacji. Nie mniej opis wyssany z palca, a raczej skopiowany z innej pozycji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones