PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331208}

Herosi

Heroes
7,3 59 979
ocen
7,3 10 1 59979
6,8 5
ocen krytyków
Herosi
powrót do forum serialu Herosi

Czy warto?

ocenił(a) serial na 7

Warto ogladac ten serial? Obejrzałem kilka pierwszych odcinkówi i serial mnie jakos bardziej nie
wciągnał. Jakies plusy i minusy serialu? I o czym tak mniej wiecej jest bo opis ,,Grupa ludzi posiada
supermoce, które staną się potrzebne, by uratować świat przed zagładą." średnio mnie zacheca. Z
góru dziekuje za pomoc.

ocenił(a) serial na 8
takes97

Jeśli kilka odcinków Cię nie zachęciło, to nie wiem czy dalej się coś zmieni. 2 pierwsze sezony są według mnie godne polecenia, jeśli ktoś lubi takie klimaty, nie przeszkadzają Ci supermoce itd, to oglądaj dalej ;)

ocenił(a) serial na 7
extranick

Ogolnie to ogladam w zasadzie wszystko ograniczam tylko komedie i horrory xD i oglądam myślę że bardzo dużo różnych filmów seriali ale ten serial mnie po pierwszych odcinkach nie wciągnął a szkoda mi trochę czasu na dalsze oglądanie i ocenienie samemu dlatego założyłem temat. Rozkręci się to wszystko i wgl? Czytalem ze sie cały czas pojawiaja nowi bohaterowie to nawet fajna sprawa no ale co z reszta? Jak z fabułą? Też coś czytalem ze jest kiepskie zakończenie. Co o tym wszystkim myślisz?

ocenił(a) serial na 8
takes97

Dokładnie to Ci nie powiem, bo dawno oglądałem
Ale mnie wciągnął mocno, oglądałem go w TV i nie mogłem się doczekać następnego odcinka. Tylko, że wtedy jarałem się takimi klimatami jak supermoce, podróże w czasie. Też zaletą dla mnie byli bohaterowie, wielu można bardzo polubić. A ile odcinków obejrzałeś? Mógłbyś w paru słowach przybliżyć co się tam dzieje? Bo powspominałbym :D
No jak dla mnie to taki lepszy wśród średnich seriali, na pewno się na nim nie nudziłem i mnie wciągnął od samego początku.
Rozkręca się wszystko cały czas, fajnie wszystko zmierza w jakimś kierunku i ja przynajmniej nie mogłem się doczekać tego, co będzie dalej.
Szczerze to nie pamiętam zakończenia, ale raczej tragiczne nie było. Tylko największą wadą tego serialu jest to, że kozackie są tylko 2 sezony

ocenił(a) serial na 7
extranick

Jak teraz przepatrzyłem to obejrzałem zaledwie trzy odcinki a wiec myślę ze nie pomoge we wspominaniu ;) Włąsnie ja jak oglądam jakiś dobry serial to minuty mi uciekają szzybciej niż bym tego chciał a ten serial strasznie mi sie dłuży, niby tylko 40 minut a jakoś mi sie tak ciągnie... No nie wiem to sprobuje jeszcze chyba ze 2 odcinki i jak mi nie podejdą to sobie odopuszcze ten serial. Bo juz wiekszosc lepszych seriali mam oglądniete i nie wiem za co sie zabierac, jeszcze mam po jednym sezonie Rodziny Borgiów i Demonów da Vinci'ego. Dam znać czy sie wkreciłem czy nie z tym ze moze mi to chwile zajać.

ocenił(a) serial na 6
takes97

To jest dobry serial na 40minutowy obiad. Końcówka jest tragiczna. Pierwsze 4 volume'y są spoko. W innym temacie się bardziej rozpisałem, pozdro :).

ocenił(a) serial na 7
emos

Aktualnie jestem już na trzecim sezonie i serial naprawdę mi się spodobał, zobaczę jak będzie dalej.

ocenił(a) serial na 9
takes97

potwierdzę opinię extranick'a - pierwsze dwa sezony są świetne i nawet nie jest to kwestia supermocy i innej fantastyki, ale układania puzzli z maleńkich szczegółów każdej sceny. tu nic nie pozostaje bez znaczenia. natomiast trzeci sezon już się zrobił naciągany, a czwarty zakończony w środku, w zasadzie bez zakończenia. ale pierwsze dwa sezony na pewno warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones