PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811161}

High Score Girl

Hi Score Girl
7,4 333
oceny
7,4 10 1 333
Hi Score Girl
powrót do forum serialu Hi Score Girl

Super!

ocenił(a) serial na 9

Naprawde świetne anime. Romantyczna komedia z grami w tle (bardzo wyraźnym tle ;)). Myśle, że może przypaść do gustu każdemu kto w latach 90 spędzał godziny w salonach z automatami do gier, bądź zaczynał swoją przygode z konsolami 4 i 5 generacji.

ocenił(a) serial na 8
ih8you86

Ciężko się nie zgodzić. Nawet nie myślałem, że jako stary chłop będę z zapartym tchem oglądał anime z wątkiem romantycznym :D. Szkoda mi jedynie, że ma tylko 12 odcinków :(

ocenił(a) serial na 7
ih8you86

Ja szczerze to po pierwszym i drugim odcinku myślałem że to będzie takie 3+/10 w mojej skali. Grafika jak i sama animacja z tych których nie lubię, postacie wydawały się płaskie, a postaci poboczne wręcz okropne. Jedyne co mnie zatrzymało to klimat i to, że całość była na netfliksie. Jednak od połowy 3 odcinka było coraz lepiej, zwłaszcza po przyzwyczajeniu się do wyglądu. Później wprowadzone postacie były o wiele lepsze, a główne znacznie zyskały po bliższym poznaniu. Sama historia jest opowiadana w sposób ciekawy, a przeskoki czasowe idealnie pasują do klimatu ukazując nam postęp technologiczny. Tylko trzeba czekać do marca za 3 odcinkami (chociaż podobno materiału jest jeszcze na cały sezon). Innymi słowy czarny koń wśród anime 2018 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones