PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714958}

Healer

Hil-leo
8,4 1 678
ocen
8,4 10 1 1678
Hil leo
powrót do forum serialu Hil-leo

Jaram się aktorami

ocenił(a) serial na 10

Jak wyżej :) Jaram się tą dramą, że hej! Zwykle wyłączam dramy po kilku odcinkach ze względu na kiepską grę aktorska, albo irytujących głównych bohaterów. Ale główna dwójka healera jest bezbłędna.

Jeong Hoo - Wooow. Nie dość, że ciacho to jeszcze potrafi grać, co jest raczej niespotykane w przypadku wiekszosci dram, gdzie przystojne meskie postacie głownie stoją i ładnie się prezentują, okazjonalnie prychając pod nosem.

Yeong Sin - to co wyżej. Dobrze gra + jej postać nie jest idiotką i nie obraża się o byle co (coś rzadkiego, albo ja po prostu trafialam wczesniej na takie dramy)

Poza tym, czy tylko ja czuję chemię między głównymi postaciami? :>

Michmarie95

Mam dokładnie tą samą przypadłość co Ty ;) Szczerze mówiąc zaczęłam oglądać tą dramę ze względu na Ji Chang Wooka,którego KOCHAM<333 !! :D Uwielbiam jego grę aktorską <333
Ale tak oglądając z odcinka na odcinek zaczęła mnie ona coraz bardziej interesować.Cała obsada świetnie dobrana..Chemia pomiędzy główną parą cudowna<3 Wiele momentów zabawnych,wzruszających,zaskakujących,akcje i akrobacje też świetne ;) Przepiękny OST <333 Jest ta drama taka inna od innych ;) Będzie mi jej strasznie brakowało.. ;(

ocenił(a) serial na 10
bliss6

Mi też, jeszcze tylko 2 odcinki :( Cieszę się, że ktoś jeszcze docenia mojego cudownego Healera - kurczę no, aktor jest fantastyczny. Z niecierpliwością będę czekać na kolejne dramy z jego udziałem. Zostałam już wierną fanką człowieka :)

Michmarie95

Widziałaś już nowy odcinek ?

ocenił(a) serial na 10
bliss6

wszystkie juz widziałam :> ehh, co ja teraz zrobie ze swoim zyciem? ://

Michmarie95

Ja też :( Świetny serial z tych takich, o których się tak łatwo nie zapomina <333 Changusia kocham jeszcze mocniej <33333 Jeszcze do mnie to nie dociera,że to koniec :(((

ocenił(a) serial na 10
Michmarie95

Oj, nie tylko Ty XD

ocenił(a) serial na 8
dolenka25

Jak zaczęłam oglądać dramę to chyba miałam kiepski nastrój, wówczas mnie nie wciągnęła, po 7 odcinkach odłożyłam na później. W zeszłym tygodniu nastąpiło to "później" i dosłownie wpadłam, cisnęłam ciągiem do samego końca. Warto było, dawno mnie żadna drama tak nie wciągnęła dlatego gorąco ją polecam. Co do gry aktorskiej to główni bohaterowie poradzili sobie bardzo dobrze, zdecydowanie czuć między nimi chemię na kilometr. Chyba na nowo odkryłam Min-yeong Park, bardzo mnie urzekła swoją naturalnością, nie wyglądała jakby grała, ale była sobą. Co do Chang-wook Ji ciężko mi obiektywnie ocenić takie ciacho, jedna rzecz, która mnie zraziła to scena w kostnicy. On tam prawie padł ze śmiechu.

Czy możecie mi polecić jakąś dramę, która wciągnie mnie tak jak Healer?

ocenił(a) serial na 10
NANA_na_kolana

Padł ze śmiechu? Muszę chyba sobie jeszcze raz odświeżyć tą scenę, bo inaczej ją kojarzę...
Jeśli chodzi o polecenie dram, może powiesz, jakie lubisz, lub jakie już oglądałaś?

ocenił(a) serial na 8
dolenka25

Może podam tytuły, które mi się podobały, będzie tego mniej. Książę z poddasza, I miss you, Good doctor, Emergency Couple, Queen In Hyun's Man, Kill Me, Heal Me, Plus Nine Boys, It's Ok, This is Love, z aktualnych jaram się jeszcze Remember. Póki co, to wymienione tytuły zapadły mi głębiej w pamięć. Żeby pozostawić sprawę klarowną to dodam, że nie lubię dram/ filmów kostiumowych oraz tych o tzw. "życiu szkolnym" i jakichś spadkobiercach typu " The Heirs". Będę bardzo wdzięczna za jakieś propozycje :)

ocenił(a) serial na 10
NANA_na_kolana

Z podanych przez Ciebie jestem świeżo po skończeniu Emergency Couple, i zaczęłam Kill me, heal me, ale jeszcze walczę sama ze sobą, żeby tą dramę skończyć. Heirsów nie oglądałam, i nie czuję, powiem szczerze, chęci, żeby to uczynić w przyszłości. Lubię komedie romantyczne i z nich mogę polecić The master of the sun,My name is Kim Sam Soon, Nodame Cantabile, to takie moje klasyki. Poza tym mogę z czystym sercem polecić dramy Kurosagi, Kuroshitsuji (wersję anime oraz film), Ghost Hunt (anime, duchy) oraz Bloody Monday, Nobuta wo produce, After school bokbulbok, oraz Respond 1997. Akcja trzech ostatnich dzieje się w szkole, ale nie zrażaj się tym. W Nobuta... i w Respond 1997 jest naprawdę genialna obsada aktorska, a sama fabuła również jest wolna od tej cukierkowatości szkolnych dram. Natomiast After school...to już pozycja nie dla wszystkich. Przyznaję, kiedy odpaliłam pierwszy odcinek i obejrzałam pięć minut seansu, zaczęłam się bać o moje zdrowie psychiczne. Ale teraz wracam do tej dramy (szczególnie drugi sezon zapadł mi w pamięć) bardzo często i nieodmiennie mnie bawi tak samo, jak za pierwszym razem.
Pozwoliłam sobie zerknąć na Twoją listę dram i znalazłam tam kilka ciekawych pozycji. Obejrzę w wolnym czasie :)

ocenił(a) serial na 8
dolenka25

Bardzo Ci dziękuję za propozycje, nastał taki czas, że jakoś nie mam szczęścia do ciekawych tytułów i co raz się zniechęcam. Chyba na pierwszy strzał wezmę After school bokbulbok, brzmi kusząco :D

ocenił(a) serial na 10
NANA_na_kolana

Nie ma za co:) Gdzie oglądasz dramy, na jakich stronach?
PS. Do listy dołączam "TEN", właśnie zaczęłam tę dramę i już mnie wciągnęła :) Je sli lubisz mroczne skomplikowane kryminalne zagadki, to polecam :)

ocenił(a) serial na 8
dolenka25

Dramy oglądam głównie na viki, znajduję tam większość tytułów, które mnie interesują. Jakiś czas temu odkryłam jeszcze stronę myasiantv, tutaj znajdziesz takie dramy, których brak na viki i dużym plusem strony jest duża baza filmów oraz szybko pojawiające się tłumaczenia angielskie. Z polskich portali dramowych korzystam jeszcze z dramaonline i dramaqueen :)

NANA_na_kolana

Właśnie obejrzałam ten odcinek i nie sądzę, żeby padł ze śmiechu..kompletne niezrozumienie sceny..ta interpretacja wprawiła mnie w osłupienie..

ocenił(a) serial na 8
Magda_mandecka_71

Droga koleżanko interpretacja może tu być różnorodna, moim zdaniem kiepsko odegrał scenę w kostnicy. Absolutnie nie wyglądał na zasmuconego tylko niemalże parsknął gromkim śmiechem. To jest tylko i wyłącznie moja obserwacja, jeżeli uważasz, że mowa jego ciała była adekwatna do sytuacji to Twoja sprawa i Twoje zdanie. Nie zarzucaj mi niezrozumienia sceny tylko uszanuj czyjąś opinię. Tyle z mojej strony w tym temacie.

Michmarie95

:) ja akurat się nie zgodzę co do części Twojej wypowiedzi.. Healer'a jeszcze nie widziałam, więc w kwestii oceny tej dramy się nie wypowiem, ale co do kunsztu aktorskiego, to rzeczywiście musisz mieć albo wyjątkowego pecha w wyborze, albo po prostu masz zbyt wygórowane oczekiwania (zależnie od gatunków jeszcze jakie oglądasz; bo "prychanie" czy obrażanie się nie jest niczym dziwnym np.w seriach komediowych, romantycznych czy melodramatach)..
Przecież w większości dram gra sama elita koreańskiego (lub japońskiego) kina, więc raczej nie na miejscu jest pisanie, że ci ludzie nie umieją grać..coś tu jest nie tak.. o.O

______

Michmarie95

Hej dziewczyny. Heh widze ze tutaj sami fani serialu healer ;) super tez chyba sie dolacze tego fanu bo tez zaczelam ogladac ten serial healer. Jak zobaczyla zapowiedz tego serialu przez wypadek na youtube poprostu czegos szukalam i na trafilam na ten zwiastun. Wiec moge powiedziec ze zaczelam cos szperac po necie i tak wyszperalam ze mozna sciagnac aplikacje "VIKI" gdzie sie znajdzie wszystkie seriale koreanskie ktore nie sa jeszcze emitowane w polskiej telewizji :D heh i tak wlasnie zaczela sie moja przygoda w ogladaniu tego healera. Po 17 obejzanych odcinkach to moge powiedziec ze naprawde jest oszalamiajacy i zaskakujaco cholernie wciagajacy te akcje te momenty aktorskiej gry itp.... sa po prostu bomba i ten aktor co gra healera no po prostu bomba wybuchajaca :D oczywiscie w dobrym znaczeniu :D mozna stwierdzic ze tytulowe postacie juz od dziecinstwa byly sobie bliskie ale teraz to sie jeszcze bardziej zblizyli..... po prostu az mnie zatyka za kazdym razem jak ogladam ten serial. Faktycznie musze przyznac racje sa w nim momenty komendi , dramatu; romansu itp momenty sa takie ze czasem wyciska lzy z oczu jak sie go oglada. Musze takze powiedziec ze ta tytulowa piosenka co rozpoczyna serial instrument soutrackt musze powiedziec ze jest bomba jeszcze w zyciu zadna z piosenek jakie sluchalam nie weszla mi tak w ucho.... oczywiscie rowniez glowny bohater jest niezlym przystojniakiem
Ogladam takze cesarzowa KI z udzialem JJ chanka ale nie byl az tak wyrazna postacia jaka jest teraz w Healer..... w tym serialu gra boska funkcje przystojniaka takze bosko wytrenowanego bohatera. Nie wiem jak wy dziewczyny ale ten aktor poprostu potrafi sie zagniesdzic w kazdym dziewczecym sercu.... ahah po prostu nie wiem jak to nazwac ale chyba mozna uznac go za " boskiego" faceta :D :D pozdrowianka ....;)

użytkownik usunięty
Michmarie95

Masz rację, w tej dramie szczególnie zjawiskowo wypadł Ji Chang Wook, to niezła odmiana obejrzeć go w roli twardziela, po zniewieściałym chłopaczku z Cesarzowej Ki, uwielbiam takich superbohaterów walczących po stronie sprawiedliwości :D W roli cesarza Toguna niespecjalnie przypadł mi do gustu, w roli Healera był zajebisty, no i bardzo przystojny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones