PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714958}

Healer

Hil-leo
8,4 1 684
oceny
8,4 10 1 1684
Hil leo
powrót do forum serialu Hil-leo

Nie mogę się doczekać! Ji Chang Wook <333

https://www.youtube.com/watch?v=W8R1UZBsxEs

użytkownik usunięty
bliss6

drama, bardzo schematyczna. Należy do gatunku, gdzie po 30 minutach wiadomo, jak się skończy. Jednak przyjemnie się ogląda, a po odcinku chce się więcej

ocenił(a) serial na 10

Schematyczna czy nie , racja chce się więcej, wątki są ciekawe, nie takie banalne jak w dramach "ja cię kocham a ty śpisz", po 7 odcinku wciąż mam nad czym się zastanawiać, kto kogo i dlaczego i to jest fajne. Bardzo przypomina jedną z moich ulubionych "City Hunter", zarówno klimatem, muzyką jak i pewnymi sytuacjami ... Pierwszy rzut oka na healera w przebraniu i miałam taki "a cóż to Minho z City Huntera ?" plus panienka grała w obu. Jednakże to podobieństwo tylko mnie zachęca. W mojej opinii to jedna z lepszych w tym roku. Młodzi bohaterowie świetni, a Ji Tae toż to cudowny aktor i atrakcyjny facet. Bardzo na tak

użytkownik usunięty
rightbesidejoon

emitowanych bardzo dobra jest drama punch

ocenił(a) serial na 10

Właśnie szukam wolnej chwili na nią, wpadła mi w oko chwilę temu - wydaje się że będzie świetna - lubię Raewona w gangsterkach, a i śliczna Ajoong - czytałam opis dramy i chyba to coś pod mój gust, więcej krwi niż pocałunków :D

użytkownik usunięty
rightbesidejoon

Powiem tak. Punch z obecnych dram emitowanych jest zdecydowanie lepsza Hil-leo. Przegrywa jedynie pod względem ost. Natomiast w tym miesiącu mają wyjść bardzo obiecujące 2 dramy

Może tak na początek...Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)!!
Przepraszam,że wtrącę swoje 3 grosze..."Natomiast w tym miesiącu mają wyjść bardzo obiecujące 2 dramy" Jakie ? Czy nie przypadkiem "SPY"z JJ? (widziałam zapowiedź wczoraj podczas gali KBS Drama Awards 2014 )

Szczerze powiedziawszy moje nastawienie do "Healer"było takie: oglądam ze względu na Ji Changa,który skradł moje serce jako Paeha w "Empress Ki"<3. Po prostu go uwielbiam! Podoba mi się jako facet<3 ale podoba mi się również jego gra aktorska<3 Kurde czuję miętę,no :D Do tego serial ma fajny tytuł...taki tajemniczy ,fabuła była skąpo napisana (albo jak taką akurat wtedy znalazłam)
Pierwszy odcinek pozytywne zaskoczenie...2 całkiem ,całkiem.. 3 też może być...ale przełom zaczął się dopiero pod koniec 4 odcinka ;) 5,6 coraz lepiej a 7,8 to już w ogóle sceny między BS&YS mhmm <3 A teraz mogę stwierdzić: zaczęło się! Nie mogę się doczekać następnych odcinków. Wiadomo-gusta są różne :)

bliss6

Zapomniałam dodać...Jedni szukają romansu...inni mocnych wrażeń-akcji i krwi...a jeszcze inni wszystkiego na raz :)

użytkownik usunięty
bliss6

najlepszego
pisałem, przez telefon, ucieło
1. Kill Me or Heal Me - UWIELBIAM PARĘ, PO SERIALU Secret - Najbardziej czekam, w roku 2015
Mogą być niezłe
2. Hyde, Jeckyll and Me
3. Falling For Innocence
4. Masks

Empress Ki - mi się średnio podobało, Osobiście lubie dramy typu
thank you
what happen in bali
Im. sorry i love you
one litre of tears
That Winter, The Wind Blows - moja ulubiona
wiele innych :d



No to własnie piszę o tym,że gusta są różne i każdy kieruje się czym inny ..sentymentami i takimi tam ;)
Poczytałam sobie trochę o tych dramach(chyba nie starczy mi życia na to wszystko) i tak...
"Kill Me or Heal Me" i "Hyde, Jeckyll and Me" trochę podobny motyw z tą osobowością,ale pewnie obejrzę po jednym odcinku tego i tego chociaż na tą chwilę jestem bardziej za "Hyde.."ponieważ gra tam Hyun Bin..
A tak najbardziej zaciekawiła mnie " Falling For Innocence" :)

użytkownik usunięty
bliss6

przeanalizowałem wszytskie dramy jakie maja wyjsc do wakacji to 3 i być może Masks, budzi zainteresowanie. Inne dramy, które będą lecieć to, głównie jakis gwiazda muzyki, co nie ma pojęcia o grze aktorskiej, a na nim będzie opiera się drama jak np. pinochio

Jeszcze w oko wpadł mi ten serial. Będzie leciał po "Healer" :(
https://www.youtube.com/watch?v=GON12rSM5tM
Trochę chyba taki koreański "Zmierzch"/"Pamiętniki wampirów" na pierwszy rzut oka. Główny aktor mnie jakoś tak przyciąga :D Nie kojarzę go hmm.

użytkownik usunięty
bliss6

po obsadzie, odpuszczę tą drame.
zmierzch dla mnie dno
pamiętniki wampirów do 4 sezony rewelacja, 5-6 dno

ocenił(a) serial na 10

I'm sorry I love you ... drama która powoduje reakcję typu "jak ci w życiu źle nie jęcz Moo Hyuk miał milion razy gorzej" morze łez i permanentny smutek - cudowna była.Na Jekylla i Hyde'a też czekam, powrót Bina na mały ekran !

ocenił(a) serial na 10
rightbesidejoon

Warto oglądać City Huntera? Dużo ludzi poleca tą dramę, więc obejrzałam pierwsze 3 odcinki i jakoś mnie nie wciąga, wręcz nudzi. Ale jest baaardzo popularna, więc może serio warto, bo później się rozkręca?

ocenił(a) serial na 10
Michmarie95

Oczywiście warto ! A jeśli podoba ci się Healer, to jeszcze bardziej warto. Chyba nie ma osoby która by nie porównywała tych dwóch dram, bo od razu wyczuwa się podobieństwo. Ja oglądałam parę lat temu, więc nie pamiętam czy od początku mnie wciągnęła, ale spróbuj jeszcze ze dwa odcinki, rozkręca się bardziej już w samym Seulu

ocenił(a) serial na 10
rightbesidejoon

no sprobuje :) własnie chciałabym się do niej przekonać, chociazby ze wzgledu na lee min ho :> oczy nie bolą od patrzenia na niego.

bliss6

Ja chcę poniedziałek !
https://www.youtube.com/watch?v=_iqcw2D9z04

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones