PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814052}
6,7 2 847
ocen
6,7 10 1 2847
Hit & Run
powrót do forum serialu Hit & Run

Wciągający

ocenił(a) serial na 9

Dawno nie oglądałam serialu, który mnie wciągnął. W prawdzie w połowie serialu pomału zaczęło wszystko się wyjaśniać, ale została następna połowa z pytaniem "co dalej?"

ocenił(a) serial na 8
cookie_ik

Też uważam, że dobry a nawet bardzo dobry. Dobrze, że obejrzałem serial zanim poczytałem komentarze idiotów, którzy lubią krytykować wszystko po kolei jak leci.

ocenił(a) serial na 9
marcinos_77

Nigdy nie patrze na oceny i komentarze. Niestety są subiektywne, czasami az za bardzo.

ocenił(a) serial na 8
cookie_ik

Ja tam czytam też negatywy, bo z braku czasu starannie dobieram seriale do oglądania, ale w negatywach trzeba czytać między wierszami to co niedopowiedziane, no i często co dla innych jest minusem, dla nas może okazać się zaletą ;) A serial bardzo fajny ;)

ocenił(a) serial na 9
jomemo

Ja o jakiegoś czasu nawet nie czytam komentarzy przed obejrzeniem jakiegoś serialu czy filmu. A później przy ocenie czasami czytam. Ale zgadzam się z Tobą :-)

ocenił(a) serial na 9
cookie_ik

Bardzo dobry serial. Pierwszy raz zetknąłem się z produkcją izraelską i bardzo miłe zaskoczenie. Serial zupełnie inaczej prowadzi uwagę widzą. Pierwsze dwa odcinki zaciekawiają mimo, że nie ma żadnych fajerwerków. Kolejne powoli odkrywają tajemnicę. Narracja trochę w starym stylu, bez technicznych fajerwerków, zwolnionych zdjęć katastrof i tysięcy gadżetów. Pierwsza od lat niemęcząca produkcja , swiezy powiew w kinie, polecam.

ocenił(a) serial na 9
jm1964

Lepiej bym tego nie ujęła :-)

ocenił(a) serial na 8
cookie_ik

Widziałeś Fauda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones