PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 907
ocen
7,6 10 1 64907
7,4 5
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

10/10 ale

ocenił(a) serial na 10

ale tylko za 8 sezonów. Myślę, że jego ostatni odcinek, powinien zamknąć historie na sielankowych przemyśleniach J.D. .
W 9 wielki brak głównych, barwnych postaci, zwłaszcza Ciecia. I pomimo paru dobrych momentów, nie kupuje tego. Lepiej, chyba jakby wogóle go nie wypuścili, ale to tylko moje zdanie.

exstel

Nie tylko twoje. Popieram w 100 %.

exstel

Właśnie przed chwilą obejrzałam ostatni odcinek 9 sezonu i postanowiłam wejść na to forum by zadać pytanie "po co w ogóle ten 9 sezon? jaki cel był jego powstania?". Dla mnie też wszystko mogłoby się skończyć na 8 sezonie. Serial zostawiłby po sobie o wiele lepsze wspomnienia, tak, jestem nieco zawiedziona...

ocenił(a) serial na 8
marta_k91

Może chcieli zrobić jakiś ciekawy spin-off, ale nie wyszło, choć niektóre teksty na prawdę dobre tak te nowe postacie są po prostu irytujące i słabo napisane, a i nie zagrane najlepiej.

ocenił(a) serial na 9
exstel

Ja nawet nie zamierzam oglądać 9 sezonu, na 8 powinno się skończyć, zakończenie idealne!

ocenił(a) serial na 8
exstel

"W 9 wielki brak głównych, barwnych postaci"

Dlaczego liczba mnoga? Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek i najważniejsze postacie (Cox, Kelso, JD, Turk, Elliot) w nim były. Brakuje mi właśnie tylko dra Jana Itora.
Ale ogółem też odnoszę wrażenie, że będzie to kiepski sezon i na 8. serial powinien się zakończyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones