PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 557
ocen
7,9 10 1 65557
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Po 5-ciu odcinkach mogę z całą stanowczością stwierdzić,że serial idzie w bardzo złym kierunku!Byłem fanem tego serialu całe 3 sezony to naprawdę dobry poziom włącznie z intrygą(co najważniejsze),której tym razem brakuje jest wręcz bezpłciowo!Co oni robia z tym serialem do ku...nędzy bo inaczej tego nie można powiedzieć.Fakt nadal technicznie jest dobrze ale pod względem scenariuszowym trąci pomału banałem i naciąganiem.
Te pierwsze odcinki nie napawały optymizmem ale jakoś fason został zachowany ale 5 odcinek to juz jakaś masakra?!
Saul z lotniska dzwoni do Carrie lecz ona nie odbiera bo ma...wyłączona komórkę,twórcy kita nam sprzedają,że teraz Carrie ma ważniejsze na głowie czyli rozmowa(wywiad) z młodym,którą również mogła by przeprowadzić z włączoną komórką.Teraz w dobie techniki każdy ma przy dupie komórkę nie roztaje się z nią nawet na moment a ona piastuje taką ważną funkcję,że wręcz musi ją mieć właczoną 24 na dobę,pomijam,że jest pracoholiczką i,że od tego zależy bezpieczeństwo narodowe.
Dalej Carrie,która wręcz irracjonalnie się zachowuje w tym sezonie,wcześniej jakoś nie przekraczała pewnej granicy i to było ok ale teraz najpierw prawie topi swoje dziecko by poźniej zaciągnąć małolata do sypialni,rozumiem jakies małe uwiedzenie ale ona inicjuje cały czas kontakt fizyczny tak jakby brakowało jej sexu i to by nawet miało sens bo były partner nie żyje ale ten młody to prawie dziecko a ona się w nim....zadurzyła!Wszystko by miało jakiś sens gdyby facet był "konkretny"jak wcześniej Brody a on wręcz jak mimoza i prawiczek.Zresztą postać młodego to strzał w nogę twórców,bo na nim opiera się w głównej mierze piąty sezon,on ma to udźwignąć ale jak ma to zrobić!Przecież dialogi Carrie z nim są na tym poziomie obecnym strasznie drętwe....Po tym piątym odcinku jestem normalnie zniesmaczony oj słabo to widzę w kolejnych odcinkach nie ma Brodyego nie ma emocji jest bezpłciowość...

ocenił(a) serial na 8
aronn

Bezpłuciowo i nudno to chyba dwa słowa które najlepiej podsumowujące czwarty sezon. I za co nominacja za najlepszy serial dramatyczny do Critics Choice Award?, chyba tylko dlatego że nie ma w tej chwili nic lepszego (pewnie wielu się nie zgodzi). No ale ci krytycy są jacyś dziwni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones