PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 557
ocen
7,9 10 1 65557
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

że będzie to aż tak udana produkcja. Po Breaking Bad miałem obawy czy coś w ogóle może równie wciągać. I okazało się że jeszcze jak !:) Jestem po 2 sezonach, emocje za każdym razem gwarantowane:)
Klimat odcinka jak Brody wparował w tej kamizelce do bunkra z Waldenem-mistrzostwo!
Jakoś wewnętrznie chciałem żeby wcisnął ten przełącznik i rozdupcył całe towarzystwo. Zobaczymy co będzie dalej.

muHozol_28

Ja byłam przekonana, że on to zrobi. No niestety;)

muHozol_28

Dalej jest jeszcze lepiej i bardziej szokująco, najlepsze przed tobą ;)

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Jestem po 3 sezonie i mam doła. Co jak co ale Brody nie zasłużył na takie zakończenie. Pierdzieleni yankesi, tak perfidnie zostawić swojego marine.
Oglądanie 4 serii nie ma już dla mnie sensu, rudy napędzał całą dramaturgię.

ocenił(a) serial na 9
muHozol_28

A ja Ci mówię, że jest sens, oj jest :) Oglądam na bieżąco i o Brodym zdążyłam juz zapomnieć ;)

muHozol_28

Jesteś w błędzie bo 4 sezon jest rewelacyjny, wielu tak mówiło, że 4 sezon nie ma sensu, że będzie już tylko gorzej a okazało się że serial trzyma poziom jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Dla mnie bez Brody'ego Homeland jest dalej wspaniały.

ocenił(a) serial na 8
muHozol_28

Wreszcie ktoś uważa tak jak ja....

WOLVERINE55

To proponuję nie oglądać i nie zawracać głowy.

ocenił(a) serial na 9
muHozol_28

No, nie ma sensu... 3. sezon jest beznadziejny, ale jak patrzysz na 4. sezon myślisz jedynie - co to k*rwa jest!?? Finałowy odcinek 4. sezonu oceniłem na 2/10, chyba najnudniejszy ze wszystkich sezonów.

ocenił(a) serial na 9
muHozol_28

Śmiało mogę powiedzieć, że jeszcze żaden serial nie zrobił na mnie tak wielkiego wrażenia swoim klimatem i akcją. Każdy odcinek mówiąc kolokwialnie po prostu wciska mnie w fotel. Brody'ego jakoś specjalnie nie opłakiwałem;) podczas 4 serii w ogóle mi go nie brak. Zgadzam się z przedmówcami. 4 seria jest kapitalna choć czasem akcja może wydawać wymuszona ale to naprawdę drobiazg. No i ta świetna Carrie. Jednych irytuje jej nadpobudliwość, mimika itp. a mi to się właśnie podoba w tej postaci;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
krzysztof7

nie zdradzaj szczegółów tym , którzy są w 1. sezonie

krzysztof7

Nie spojleruj! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones