PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 557
ocen
7,9 10 1 65557
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Odcinek 7x6.

ocenił(a) serial na 8

Ciekawy całkiem odcinek. Saul przedstawił Carrie ciekawą teorię na temat jej potencjalnego przyszłego męża ;-). Ostatnia scena była by najgorszą sceną erotyczną, gdyby to była scena tego typu :-). Sam nie wiem czy Dante pracuje dla kogoś jeszcze. Jeśli tak to łatwo dał się podejść. Choć Carrie też dobrze go podpuściła. Szkoda Ivana który był podwójnym agentem,ale chyba nowa doktryna mu się nie podobała.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Heh, miałam ochotę udusić Saula za tę trzeźwą teorię. Dante, ty mendo. Oby jednak był niewinny, bo go lubię.

ocenił(a) serial na 8

I ślubu nie będzie ;-).

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Zapeszony, heh:)

ocenił(a) serial na 8

Jeszcze zwróciłem uwagę w tej scenie że Dante ma sporo tatuaży ala ruska mafia, hmm.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Aaa, tego się nie spodziewałam. Już mi się wbiło, że obrażony agent FBI chciał się odgryźć na pani prezydent i dlatego się wplątał w akcję z jej pomocnikiem.

ocenił(a) serial na 8

Ale przecież mógł się wybić. Przesłuchiwał zatrzymanych w drugiej fali.

WOLVERINE55

Jak ktoś ma możliwość, to niech spojrzy na 47.42 minutę filmu Dante coś sobie ukradkiem wrzuca do kieliszka, przeciw upiciu czy środkom usypiającym (pigułka gwałtu, tak właśnie działa ? )
Podejrzewa coś ?
Czy w trakcie kipiszu u niego jest świadomy i tylko symuluje .....
Jakie wasze teorie?

ocenił(a) serial na 8
jamarkus

No możliwe. Twórcy nieźle tym Dante zaskoczyli. Bo mi się ta postać wydawała w porządku, a teraz kto wie...

ocenił(a) serial na 8
jamarkus

W tym momencie Dante nie wrzuca nic ukradkiem do kieliszka, tylko wyjmuje z niego plasterek cytryny, zanim podniesie go do ust i wypije ;)

Cory

Pytałem czy ktoś ma możliwość obejrzenia ponownie tego momentu, ja mam, widać wyraźnie że Dante ma kieliszek tylko z zawartością alkoholu bez plasterka cytryny ( jest potężne zbliżenie na ten kieliszek) następne ujęcie pokazuje jak Dante coś błyskawicznie wrzuca sobie coś do kieliszka przed wypiciem jego zawartości.
Masz możliwość obejrzyj to jeszcze raz dokładnie :)

ocenił(a) serial na 9
jamarkus

Żeby było ciekawiej, to w jednym ujęciu tuż przed toastem ma kieliszek bez cytryny, a za moment już z cytryną, którą zdejmuje z kieliszka przed wypiciem. Taki bug.

Dawidt

Grrr no faktycznie, moja spostrzegawczość mnie zawiodła, dopiero za którymś razem, zauważyłem tą nieszczęsną cytrynę, błąd w sztuce. :)
A szkoda to by byłoby dopiero ciekawe :)

ocenił(a) serial na 9
jamarkus

Myślę, że byłoby to później trudne do uzasadnienia, bo ujęcie trwało ułamek sekundy, więc większość i tak nie zwróciła na całe zdarzenie uwagi. Wyłapałeś bug'a, zawsze coś :)

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Kope lat:), a my dalej ogladamy, tylko kur domowych brakuje!... Jakies wiesci?

ocenił(a) serial na 8
kepac

Ślubu chyba nie będzie.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

No jakos trzeba sie z tym pogodzic:(. Co sie stalo z wasikiem tak wogole, dawal rade w 6tym sezonie?

ocenił(a) serial na 8
kepac

Zabili go amerykańscy żołnierze jak ratował Carrie i Panią prezydent przed dwoma kilerami z pistoletami maszynowymi.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

W tej scenie jak Carrie i Saul idą sobie i rozmawiają tło jest bardzo rozmyte. Czyżby efekty komputerowe. Bo akcja niby dzieje się w Waszyngtonie ale kręcili w Richmond...

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

Kiedy Carrie w rozmowie z Saulem orientuje się, że Dante ją oszukał, mówi też, w jakich okolicznościach go spotkała teraz po latach. W którym odcinku było to spotkanie? Ktoś pamięta?

ocenił(a) serial na 8
amaze

W poprzednim.

ocenił(a) serial na 8
WOLVERINE55

W poprzednim sezonie? Bo postanowiłam sprawdzić na własną rękę i jest już od pierwszego odcinka w obecnym sezonie. I rozmawiają o tym, że byli razem w Kabulu, ale nie pamiętam go stamtąd.

ocenił(a) serial na 8
amaze

Ona była w Kabulu na początku czwartego sezonu. Ale postać Dante się tam nie pojawia. Wymyślili ją pewnie teraz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones