PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 557
ocen
7,9 10 1 65557
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

brody- nowe wieści

ocenił(a) serial na 8

Wiecie może czy Brody faktycznie umarł i już go nie będzie w serialu czy może jakimś cudem przeżył? Sama jestem ciekawa- to jest ciekawe!

ocenił(a) serial na 9
eskrzyniarz

Historia Brody'ego skończyła się w momencie gdy zawisł na dźwigu, sezon 4 to już nowa historia- przynajmniej tak twierdzili twórcy serialu przed premierą 4 serii

ocenił(a) serial na 8
pasior87

Ja myślę, że jego historia się nie skończyła. Ten serial taki jest, że w niewyjaśniony sposób zdarzają się różne rzeczy. Na pewno ktoś go uratował. Zresztą uważam, że jego historia dziwnie i szybko się urwała. Akurat w rozkręconej fabule jego postaci.

ocenił(a) serial na 8
eskrzyniarz

Niby historia ale ktoś zrobił zdjęcia Damiana na planie czwartego sezonu. Myślę że planują coś z nim może to być w najbliższym odcinku(to połowa sezonu będzie więc przydał by się pożądany shocers). To to ponoć retrospekcje mają być ale kto ich tam wie, potwierdzili że kręcił jakieś sceny.

ocenił(a) serial na 8
eskrzyniarz

HAHA! Wiedziałam że on się pojawi! odjazd! uwielbiam ten serial. Uwielbiam podziwiać grę aktorską głównej bohaterki! Jest niesamowita!

ocenił(a) serial na 10
eskrzyniarz

no przecież się pojawił... w wizjach Carie...

ocenił(a) serial na 8
Peny

Tak... no dobrze. Może to nie do końca to czego się spodziewam. Ale nigdy nie wiadomo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones