PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

7,9 65 555
ocen
7,9 10 1 65555
7,0 12
ocen krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Witajcie! Jestem po odcinku, gdzie Brody dowiaduje się, że Carrie uważa go za terrorystę i od początku go szpieguje (1 sezon, odcinek chyba 6). Nie wiem, czy warto oglądać dalej. Nie chce marnować czasu na serial, który potem zmieni się w totalny gniot. Doradźcie mi, czy warto oglądać dalej. Proszę o szczere opinie. Jakby co możecie polecać inne fajne seriale.
PS: Błagam bez spoilerów. Z góry dziękuję.

ocenił(a) serial na 8
zusak

Ona go do czwartego odcinka szpieguje. W szóstym poznają się znacznie bliżej;-). Dwa pierwsze sezony na pewno warto. W trzecim zaczyna się strata formy z fatalnym finałem.

WOLVERINE55

A przez te dwa sezony to co się dzieje skoro ona wie że brody nie jest terrorysta? A co z tym fatalnym finałem?

ocenił(a) serial na 8
zusak

Powiem tak:zobacz pierwszy sezon do końca, jeśli po zakończeniu będziesz ciekaw co dalej to oglądaj dalej, drugi sezon jest nawet lepszy od pierwszego. Nie chciałeś spoilerów więc więcej nie zdradzę...

WOLVERINE55

Ok. Wielkie dzięki :)

zusak

WARTO. To co dzieje się w drugim sezonie i trzecim to istna REWELACJA. Serial jest świetny. Fantastyczne zwroty akcji, ogólnie polecam.

jacob_filmweb

To się ciesze, że się nie zawiodę. Biorę się za oglądanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones