Homeland (2011-2020)
Homeland: Sezon 8 Homeland Sezon 8, Odcinek 1
Odcinek Homeland (2011-2020)

Symptomy kłamstwa

Deception Indicated 59m
7,4 280
ocen
7,4 10 1 280
Homeland
powrót do forum s8e1

Czy ktoś wie gdzie można ogladac najnowsze odcinki? 3 dni po premierze, a na Netflixie nie ma.. :(

martaaa94xx

Bo to nie jest produkcja Netflixa więc jak mogą go puścić premierowo? Serial leci w Stanach bodajże na Showtime a w Polsce jak zwykle za jakiś czas puści FOX. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

ocenił(a) serial na 10
martaaa94xx

zawsze możesz ściągnąć i obejrzeć, chyba że Ci sumienie nie pozwala

ocenił(a) serial na 8
znafcafilmowy

Czy dzis jescze ktos cos sciaga z sieci? W czasach swiatlowodu i kodi?

ocenił(a) serial na 10
romsonthadon

najwidoczniej nie oglądasz materiałów w 4K

ocenił(a) serial na 8
znafcafilmowy

Najwidoczniej nie wiesz o czym piszesz

ocenił(a) serial na 8
romsonthadon

Chyba ty nie wiesz o czym piszesz. Wiele osób ściąga materiały z internetu, bo szanuje swój czas jaki poświęca na oglądanie seriali/filmów. Sama też to robię, bo mimo dobrego internetu zdarzało się jakieś przycinanie albo osłabienie jakości. Tobie widocznie nie zależy na dobrej jakości, ale to już nie nasza sprawa :D

ocenił(a) serial na 8
alinah

Hahahahahahah

ocenił(a) serial na 9
martaaa94xx

Rok 2020, a ludzie dalej nie umieją używać google.

martaaa94xx

Marta ja Ci powiem gdzie. Wyślij priv.

martaaa94xx

Marta - jeśli nadal nie masz jak obejrzeć ósmego sezonu napisz na priv. Podam instrukcje.

rainmaker1410

nie mogę pisać na priv, nie mam pkt. ale jak mi wyślesz to będę bardzo wdzięczna

martaaa94xx

Ja też nie mam pkt. Ale można wysyłać wiadomości do znajomych. Wysłałem Ci zaproszenie. ;) Prośba o zaakceptowanie. Tylko tak będę mógł wysłać Ci wiadomość.

rainmaker1410

Jestem ogromnym fanem serialu. Właśnie skończyłem sezon 7 na Nettfliksie. Czy też mógłbym prosić o pomoc? Będę wdzięczny. Co mam zrobić?

Krmx

Krmx  Wysłałem zaproszenie do znajomych - ułatwi to przekazywanie wiadomości. W wiadomości zwrotnej podaj proszę meila do siebie - prześlę dalsze instrukcje :)

rainmaker1410

A i czy ja mogę prosić:)?

Flp_2

Podaj meil na priv.

rainmaker1410

Ja bardzo chętnie dowiem się na priv gdzie mogę obejrzeć sezon 8 :-) będę ogromnie wdzięczna

koza0406

koza0406 Wysłałem zaproszenie do znajomych - ułatwi to przekazywanie wiadomości. W wiadomości zwrotnej podaj proszę meila do siebie - prześlę dalsze instrukcje :)

rainmaker1410

Hej
Poproszę tez o instrukcje:)
Pozdrawiam
Ania

rainmaker1410

Czy również mogłabym prosić o pomoc w dobraniu się do ósmego sezonu

freyja25

Wysłałam zaproszenie do znajomych. Bardzo proszę o info gdzie znajdę dostęp do 8 sezonu . Będę wdzięczna

ocenił(a) serial na 8
koza0406

A co to za tajemnica!!! Serial dostepny przez kodi wtyczka fanfilm, stremio w super jakosci oraz popcorntime itp. Milego ogladania. Trzyma poziom finalowy seson

martaaa94xx

bawi mnie jak ludzie maja tak ograniczone spektrum i jak co juz zobaczyli na netflix to mysla, ze to tylko tam jest, sprawdzcie czasem kto jest producentem, neftlixowe zombie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones