Hotel 52 (2010-2013)
Hotel 52: Sezon 5 Hotel 52 Sezon 5, Odcinek 1
Odcinek Hotel 52 (2010-2013)

Odcinek 1

7,7 66
ocen
7,7 10 1 66
Hotel 52
powrót do forum s5e1

S05E01

ocenił(a) serial na 9

Widzieliście nowy odcinek? Jak wrażenia?

Wielkie rozczarowanie w sprawie wyjaśnienia morderstwa gangstera, odejście Michała, niewyjaśniona sprawa wypadku Natalii, brak Doroty (nie wyjaśniono, dlaczego jej nie ma, po prostu zatrudniono nowego recepcjonistę). Strasznie dużo nowych wątków, dużo nowych postaci, chyba za dużo jak na jeden odcinek.

Same minusy. A do tego pani Laura Samojłowicz jest cholernie znudzona pracą na planie, widać to po marnej grze aktorskiej. Może rzeczywiście warto odejść, i zakończyć ten serial?

chatiflatt

Nie oglądałam jeszcze, ale spodziewałam się, że Dorota zniknie bez wyjaśnienia tak jak kiedyś Paula. Marzena Trybała też chyba odeszła. Pewnie zniknie tak jak Dorota i Paula.

Kto zabił Błażeja? Dlaczego Michał odchodzi? Jest jeszcze Paprotka czy też się rozpłynął?

Samojłowicz miała odejść, ale podobno zostaje jeszcze jedną serię. Mam nadzieję, że ostatnią, bo jej odejście mogłoby wyjść serialowi na dobre.

ocenił(a) serial na 7
zu_zanka

A mnie zniesmaczyła bardziej inna rzecz. Jak zrozumiałam, ten odcinek to ten sam dzień, co ostatni odcinek poprzedniego sezonu. A tu co? Natalia i Andrzej zdążyli zmienić fryzury, a do tego lato zmieniło się w zimę XD

a 'pan Paprotka najwyraźniej nie wytrzymał presji' ;)

zu_zanka

Nie zdziwiłabym się, gdyby przekonali ją odpowiednią sumą. Już raz miała odejść i co? Nie lubię ani Samojłowicz ani jej bohaterki Lipskiej, wielka mi właścicielka - 'przyjmę Cię do pracy, bo się dobrze znamy i wiem, że będziesz dobrze wykonywać swoje obowiązki'. Kaję też przyjęła, bo ta po znalezieniu w śmieciach jakichś tabletek pomogła uniknąć problemów na linii hotel - gość. Po prostu idiotka.
Naprawdę byłoby lepiej, gdyby panna Samojłowicz dotrzymała w końcu słowa i zniknęła.

Na plus jak zwykle Bukowski, Cielecka i Kula uwielbiam ich razem i każdego z osobna.
Chciałam żeby Igor rzucił Julkę dla Marzeny, tak się stało, Julka zniknęła, ale... Marzena też powinna. Myślałam, że będzie dla Igora kimś lepszym niż Julka, ale niestety. Jak na początku mi pasowała, tak teraz chciałabym żeby podzieliła los Julki. No, ale dziecko... Ciekawe jak zostanie to ostatecznie rozwiązane.

chatiflatt

Też nie jestem zachwycona. Już wydawało mi się, że poprzedni sezon nie trzyma poziomu, ale romans Marzeny z Igorem, przejęcie udziałów przez Kosińskiego i ta niewidząca dziewczyna trochę ratowały sprawę.

A tutaj jak dla mnie nuda. Może później się rozkręci? Laura Samojłowicz jednak dobrze by zrobiła gdyby już odeszła - w tym sezonie - tak jak mówicie, jakaś taka nijaka i znudzona się zrobiła.. Poza tym ja lubiłam jak na recepcji stała Dorota i Paula. Teraz ten nowy recepcjonista jakiś taki pozerski się wydaje.:P Jak manekin do stania i wyglądania.

A co mnie najbardziej boli - w pierwszych sezonach głównym tematem każdego odcinka były doskonałe historie GOŚCI a nie samej ekipy hotelu. Zawsze była ciekawa intryga a później zaskakujące zakończenie. A od poprzedniego sezonu historie gości są po prostu jałowe, proste i nieciekawe moim zdaniem, natomiast wszystko toczy się wokół spraw pracowników hotelu. Tak samo w pierwszym odcinku tej serii - jak dla mnie banalna historia, że facet chce zeswatać córkę a tu się okazuje że piłkarzyna ma ślady paznokci na plecach, laska pakuje się i ucieka. No ludzie. Gdzie te intrygi z pierwszego sezonu!.;)

Bonjour_Madame

Ja obejrzałem ten odcinek i jest jedna osoba, która cholernie działa mi na nerwy. Ten cały Consierge. Oglądam obecnie drugi odcinek i się panoszy, poucza w ogóle chamski jest i tak niemożliwie irytujący. Powinni go usunąć jak najszybciej.

Bonjour_Madame

Samojłowicz jest mi obojętna, ale jej bohaterki Natalii nie lubię i czekam, aż Samojłowicz w końcu dotrzyma słowa i zniknie z serialu. Przez pierwsze 3 sezony jeszcze była znośna, ale od czwartego sezonu z każdym odcinkiem staje się coraz bardziej irytująca.

Odcinek mi się ogólnie podobał. Chociaż też mnie zaskoczyło, że w ciągu jednego dnia lato zmieniło się w zimę XD Nowy recepcjonista i nowy konsjerż w jednym odcinku to chyba jednak trochę za dużo, mogli to rozłożyć w czasie... I to niewyjaśnione zniknięcie Doroty - Paprotka po dwóch odcinkach zasłużył na jedno zdanie wyjaśnienia, że najwyraźniej nie wytrzymał presji, a Dorocie po trzech seriach się nie należało...
Na plus oczywiście Cielecka, Bukowski (wizyta u fryzjera mu służy ;) i Kula. Podobała mi się scena pod komisariatem, jak Igor biegł za taksówką Marzeny XD
Ja też chciałam, żeby Igor rzucił Julkę i tak się stało. Nie uważam, żeby Marzena była idealna dla Igora, ale nie chciałabym, żeby zniknęła, bo pasuje mi w tym serialu. Ale połączyłabym ją raczej z kimś innym... A ciąża? Też jestem ciekawa jak zostanie to rozwiązane.

"A co mnie najbardziej boli - w pierwszych sezonach głównym tematem każdego odcinka były doskonałe historie GOŚCI a nie samej ekipy hotelu."
Mnie akurat losy bohaterów serialu najbardziej ciekawią, historie gości to dla mnie jedynie urozmaicenie każdego odcinka i cieszę się, że nie są tematem głównym;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones