PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628230}

Houdini

7,2 6 009
ocen
7,2 10 1 6009
Houdini
powrót do forum serialu Houdini

8-/10

ocenił(a) serial na 8

Świetny mini serial... Wykonanie bardzo dobre... w ogóle wszystko fajnie przemyślane... Obie części równe sobie co nie zdarza się często... Czas przy seansie mija bardzo szybko... Mnie się podobało i polecam gorąco... Taka może nieco naciągana 8... ale mniej dać nie potrafię...

reptile2006

ale żeby od razu ósemtasa walnąć
ludzie to przeginki

użytkownik usunięty
reptile2006

Dałem 8 , tyle że bez naciągania. Świetne kreacje aktorskie, ciekawa fabuła, zwroty akcji. Stawiam go na równi z "The Prestige" i "Iluzjonistą".

Fabularnie jest podobny do "Prestiżu" - konflikt między rodziną i karierą, przeskoki w czasie (retrospekcje), sztuczka z łapaniem kuli... Ale "Prestiż" lepszy.

reptile2006

gdzie go można zobaczyć z napisami?

reptile2006

bardzo dobry film, do tego dobrze zrobiony, nie bardzo lubię kiedy do filmów osadzonych w przeszłości wkrada się współczesność (klimat, stroje itp.) ale tu jest wyjątek, gdyż całość ma świetny, mroczny klimat z nutką współczesności jak muzyka i ujęcia.

Fabuła skupia się na większości życia Houdiniego i bardzo dobrze, bo ostatnio zauważyłam, że filmy biograficzne skupiają się jedynie na kilku wątkach.

Podobała mi się gra Adriena Brody. Wypadł naprawdę rewelacyjnie.

Ciekawe było też to, że po sztuczkach czasem tłumaczono jak Houdini je wykonał, najlepszy klimat ma scena w Rosji z rodziną carską.

Acha i mój ulubiony cytat z tego filmu: "Co robisz gdy sięgasz dna? Kopiesz dalej..."

Seiya

Scenka w Rosji jest akurat najgłupsza z całego filmu. Dzwon dzwoniący od kuli z karabinu. Większej bzdury dawno nie widziałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones