PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 169 860
ocen
8,3 10 1 169860
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Morderstwo. Serio? Kongresmen własnoręcznie zabija biedaka, ojca dzieci etc.
Z czym się teraz bezpośrednio zwróci do widza? Że to niby norma wśród amerykańskich kongresmenów?

Szkoda, bo serial dało się oglądać...

Agi_i_Mis

"Że to niby norma wśród amerykańskich kongresmenów?" no tak, bo Frank dał się przez te pierwsze 10 odcinków poznać jako typowy amerykański kongresmen.

ocenił(a) serial na 5
Agi_i_Mis

no rzeczywiście HoC to serial oparty na faktach... proszę cię... Frank tutaj jest bezwzględnym sk'urwysynem który pozbędzie się każdego kto stanie mu na drodze
cały serial to fikcja i to trzeba głośno mówić, historia sama w sobie jest świetna i niezwykle intrygująca więc serio jak ktoś to bierze dosłownie to powinien zająć się czymś innym

ocenił(a) serial na 8
BennyLBK

dosłownie to może nie, ale z drugiej strony jeśli ktoś to uważa za całkowitą fikcję to tez powinien zająć się czymś innym
pzdr

Agi_i_Mis

Ej ale to nie paradokument za dużo Trudnych spraw kochanie xD

ocenił(a) serial na 10
Agi_i_Mis

Słyszałeś takie sformułowanie jak "Political Fiction" ? Szczególnie powinien zainteresować cię drugi człon tego wyrażenia .
Możliwe że tego nie wiedziałeś ale "Fiction" oznacza fikcję , czyli nie powinieneś uważać , że rzeczy tego typu dzieją się w realnym święcie . Polecam wrócić na lekcję języka angielskiego .
Przepraszam za moje podejście , ale po prostu nie mogę wytrzymać kiedy widzę tego typu argumenty . (To tak jakby nie oglądać Star Wars bo w prawdziwym świecie nie ma mieczy świetlnych .)

Agi_i_Mis

Ja to jeszcze przelknalem,choc scenarzysci poszli tu raczej po najprostszej linii oporu. Ale pozniej, zwlaszcza pod koniec drugiego sezonu jest juz tylko gorzej.

ocenił(a) serial na 7
Don__Tusco

właśnie miałem się dopisać
jeśli to morderstwo Russo było powiedzmy usprawiedliwione i Frank wykorzystał okazję, że mogło mu to ujść na sucho tak to co się dzieje w 2 sezonie to jakieś jaja są. Jestem obecnie na 8 odcinku sezonu drugiego.

[SPOILER]
Frank i żonka kombinują jak koń pod górę komu by tu napsuć krwi czasem z czystej złośliwości tylko po to aby ktoś miał gorzej bez (nie licząc ich chorej satysfakcji) żadnej korzyści z tego. Poza kilkoma przypadkami na tylu bohaterów tylko Frank kręci a cała reszta jak banda idiotów poddaje się jego manipulacjom. W 1 sezonie przynajmniej zachowywał jakieś pozory. Nie sądzę także aby był to umyślny zabieg reżysera pokazujący że włada korumpuje a władza absolutna korumpuje absolutnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones