PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 169 988
ocen
8,3 10 1 169988
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Myślicie że chciał ubić tą ku**wke Rachel? czy może znów gdzieś ukryć?

muHozol_28

W zależności od jej odpowiedzi na pytanie "Did anyone contact you?". Ten wątek jest lekko, bo lekko, ale naciągany, gdyż tak łepski facet jak Doug powinien się domyśleć w jaki sposób mógł zostać wyśledzony, tym bardziej, że już był po rozmowie z hackerem.

ocenił(a) serial na 5
muHozol_28

A możecie w skrócie powiedzieć o co chodzi z tą Rachel. Wcześniej jak oglądałem jakoś mi ten wątek umknął i nie wiem do którego odcinka wrócić ?

ocenił(a) serial na 10
Yeety21

-Rachel sypia z Russo i z Dougiem .
-Doug próbuje to zataić .
-Daje jej pieniądze i azyl .
-Doug się w niej zakochuje .
-Rachel domyśla się że F.U zabił Zoey oraz Russo
-Rachel poznaję tamtą laskę .
-Rachel okazuje się lesbijką .
-Wk**wia to Douga .
-Doug chce dowiedzieć się czy Rachel nic nikomu nie powiedziała .
-Doug zabiera Rachel do lasu .
-Rachel bije ok. 3 razy Douga w głowę kamieniem (ze strachu że Doug ją zabiję)

użytkownik usunięty
SlasherManiak

Zadam takie banalne pytanie ale najwyraźniej musiałem przegapić ten moment. Kiedy Rachel dowiaduje się że Frank zabił Zoey oraz Russo?

ocenił(a) serial na 10

Z tego co pamiętam to ona się tego domyśla , ale już wypadło mi to z głowy .

ocenił(a) serial na 10
SlasherManiak

Sorry, ale tam nic takiego nie bylo. On ja ukryl tylko dlatego, ze ona sypiala z Russo. Nie mogla nic wiedziec o Zoe.

ocenił(a) serial na 8
bellsomni

No ale coś tam musiało być więcej - ściganie jej z taką zaciekłością po śmierci Russo nie miałoby sensu.

ocenił(a) serial na 10
matips

Samo domyslanie sie to zaden dowod. Rachel ma ten problem, ze Doug placil jej za podrywanie Russo. I jesli to by sie wydalo to prasa latwo domysli sie reszty: w sadzie nic by mu nie zrobili, ale nawet marny dziennikarzyna wykomobinuje: jeden polityk ma haka na innego, a chwile pozniej ten drugie tajeminczo "umiera", beda pytania, artykuly i kariera poszla sie... przebrac.
Inna rzecz, ze Doug jest jak pies gonczy: nie ustapi, nie podda sie. To zreszta widac w 3im sezonie.

ocenił(a) serial na 8
SlasherManiak

to, że mieszka i sypia z kobietą wcale nie oznacza, że jest lesbijką - sama powiedziała, że potrzebowała kogoś kto by ją kochał - kobiety są skomplikowane, i dla miłości potrafią związać się drugą kobietą bez względu na orientację...

ocenił(a) serial na 10
Rush_only

Jak się żyje i sypia z mężczyznom nie jest się gejem .

ocenił(a) serial na 10
SlasherManiak

Tylko analfabetą. ;)

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 9
muHozol_28

moze chcial ja nastraszyc albo szukal romantycznnego miejsca do wyznania milosci xd cholera wie, w kazdym razie bardzo ubolewam ze tak skonczyl bo byl moja ulubiona postacia a wątki jego i Rachel ogladalo sie najlepiej <3 [*]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones