PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 170 002
oceny
8,3 10 1 170002
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Daję 1...

ocenił(a) serial na 7

Gdy w koncu zamkną Franka to zmienie na 8, a może nawet 9. ;-)
Do tego czasu mogę tylko wyrazić moją pogardę dla postaci Franka, którą gra (nota bene świetny
aktor) dając filmowi 1... i nie ukrywam, że mam dzięki temu troche satysfakcji. :-)

ocenił(a) serial na 9
elayeth

super

ocenił(a) serial na 8
elayeth

Niepotrzebnie ujawniasz swoją głupotę.

elayeth

debil

ocenił(a) serial na 7
hotspianiegra

Moglibyście rozwinąć swoje głębokie osądy? Mam przecież prawo ocenić film jak chcę i wykorzystać ocenę filmu jako całkowicie subiektywną ocenę postaci Franka, prawda? Nie zgadzamsię z akceptowanym przez większość poglądem, że cel uświęca środki i ważne by polityk był skuteczny...
Poza tym jak wspomniano w wielu już wątkach, film z czasem zaczyna być naiwny i irytujący bo twórcy usilnie chcą by Frank piął się w górę i gdy historia jakoby go nie promuje... robią z jego przeciwników głupków ... vide Prezydent Walker.

elayeth

To czy cel uswieca srodki czy nie i czy sie w tym przypadku oplacilo - dopiero sie okaze. Serial trwa i ja rowniez licze, ze Frankowi nie ujdzie na sucho morderstwo. To juz nie jest polityka, tylko fanatyczne zapedy do wladzy. Jednak patrzac na Franka mozna podziwiac w nim pewne cechy i czegos sie od niego nauczyc.

To czy serial jest naiwny bedzie najpewniej wiedzial w naszym kraju np. nasz premier. Mi sie wydaje, ze polityka wlasnie na tym polega i im bardziej ktos wykazuje sie sprytem i mysleniem "jak zalatwic dana sprawe", tym lepszym jest politykiem. Jesli myslisz, ze dobry polityk, to taki, ktory ma golebie serducho to sie mylisz. Inaczej negocjacje z politykami innych krajow (np. UE) wygladalyby tak, ze nic dany kraj by nie uzyskal. Wlasnie wtedy spryt, twarde argumenty, socjotechnika i manipulacja przydaja sie najbardziej. Ale OK, jesli uwazasz, ze serial jest momentami naiwny to przynajmniej jakis argument - odejmij mu tyle gwiazdek ile uwazasz za sluszne.

Natomiast jak mozna dac dobremu serialowi najnizsza z mozliwych ocen (i pisac jeszcze ze sie ma z tego satysfakcje - WTF?), poniewaz jego bohater jest podlym czlowiekiem? Z takim podejsciem do sprawy, pozostaja ci romansidla i bajki Disneya.

ocenił(a) serial na 7
elayeth

serialu nie widziałem więc powiem tylko tyle że to głupota z Twojej strony oceniać go na 1 z powodu jakiejś pierdoły, jest jeszcze masa ocen pośrednich więc nie zaniżaj bez powodu

ocenił(a) serial na 8
elayeth

Nie, ocena na filmweb jest po to by oceniać serial, a nie bohatera.

użytkownik usunięty
hotspianiegra

Twój stary chyba.

ocenił(a) serial na 5
elayeth

Eh, i właśnie przez takich ludzi jak ty ciężko jest ufać ocenom z Filmwebu. Tak, Frank jest antybohaterem, taka jest idea tego serialu, ale ocenę wystawiasz serialowi, a nie postaci z serialu. Jeżeli obejrzałeś 2 sezony i oceniłeś serial na 1 (Nieporozumienie), to wybacz, ale śmiem wątpić w twój zdrowy rozsądek.
Wbrew temu co się mówi oceny, które wystawiasz nie powinny być w 100% subiektywne. Mi się np. nie podobają komedie romantyczne - staram się ich nie oglądać, bo mnie od nich mdli - i gdybym miał im wystawiać subiektywną ocenę to by była bardzo niska. Dlatego trzeba wziąć pod uwagę przede wszystkim to, do kogo jest kierowany dany film/serial, jaka jest jakość wykonania, gry aktorskiej itd, a nie oceniać filmu/serialu tylko dlatego, że główny bohater ma daleko do szeroko pojętej moralności.

użytkownik usunięty
Doback

czemu go karmisz? jakby nie zwracać uwagi na takich, to by ich nie było. :s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones