PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=281739}
7,7 1 756
ocen
7,7 10 1 1756
Hrabina Cosel
powrót do forum serialu Hrabina Cosel

Polecam, bardzo dobra kreacja Mariusza Dmochowskiego jako Augusta II. Swoją drogą muszę przestudiować ten temat, nie wiedziałem, że z niego był taki "kobieciarz".

ocenił(a) serial na 10
felomon

Bardzo piękny serial,ściągnęłam sobie z Youtube,nawet obejrzałam go już dwa razy i się nie popłakałam.

Ja wyróżniam tutaj dwie role męskie,np:Ignacego Gogolewskiego jako barona Fryderyka Kyana,oraz śp.pana Stanisława Jasiukiewicza jako Rajmunda Zaklikę,bardzo dobrze zagrał swą rolę.Co prwda Dmochowski był dobry,ale niewiele brakowało mu do ideału.
Z roli żeńskich, nie znam tych aktorek co grały w serialu,ale według mnie pani Barańska wszystkich skosiła.

felomon

ponoć August II mial ok 300 dzieci (liczba, jak przyznaja historycy, przesadzona, ale o czymś świadczy) z czego tylko jedno z własna żoną ;)

ocenił(a) serial na 10
undula

żartujesz!!!!,ale numer,ciekawe skąd historycy doliczyli się aż tak wielkiej liczby,normalnie szok.Poczekajcie podam odpowiedź tylko muszę je policzyć.

ocenił(a) serial na 8
undula

Polecam serię książek "Historia z alkowy" - tom 6 pt. Agust II, mocarz alkowy. Autorka również opisuje, że ten król miał ponad 300 dzieci i gdyby to była prawda to każdy z nas ma choć kroplę jego krwi ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones