PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499435}

Glamorous Challenge

Hua Li De Tiao Zhan
7,5 509
ocen
7,5 10 1 509
Hua Li De Tiao Zhan
powrót do forum serialu Hua Li De Tiao Zhan

Ja tej gdzie grała w teledysku Bu Po Shanga !!!

ocenił(a) serial na 9
mesia2

no ja dokładnie tej samej ;D i ona chyba bedzie juz niedługo !! ;D ( chociaz oprócz niej wiele innych ale one już nie z anime ale z mangi ;p )

ocenił(a) serial na 9
byczek11

w sumie to z tych innych to bym zobaczyła tą gdzie gra dziewczyne z blizną praktycznie ostatnia ale była tez fajna

ocenił(a) serial na 9
mesia2

ja mam na oku trzy sceny a jedna z nich już się pojawiła chodzi o tą rywalizację ze złamaną nogą w 5 odcinku dobrze zagrała ale też nie mogę się doczekać sceny teledysku a szczególnie jej przemiany z anioła w demona mam nadzieje że dorówna anime bo to moim zdaniem jedna z najlepszych scen jestem też ciekawa jak uformują dziewczynę z blizną bo to też może być warte większej uwagi i mam nadzieje że zrobią dobre zakończenie czekam z niecierpliwością na dalsze odcinki

siwa110

A gdzie można obejrzeć, bo uwielbiam tę animę i czytam mangę, jest boska. jest gdzieś może z napisami polskimi?

Dagunia19933

z polskimi napisami raczej nie ma, ewentualnie na viki.com, ale napisy raczej będą niekompletne.. Radze obejrzeć z ang napisami. A co do dramy to jak najbardziej polecam, jest mega! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones