PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833419}

Hudson i Rex

Hudson & Rex
6,7 193
oceny
6,7 10 1 193
Hudson i Rex
powrót do forum serialu Hudson i Rex

Gdzie obejrzeć

ocenił(a) serial na 8

Hej macie może link gdzie obejrzeć odcinki tego serialu po polsku

Cherry21

w tv kiedys widziałem Kino tv albo 13 ulica , jaka godzina i kiedy musisz zerknąc na wujka google.

Cherry21

Stopklatka rozpoczyna nadawać serial "Hudson i Rex" od 5 września 2020 r, w każdą sobotę i niedzielę o godz. 10.oo

wiech01

Kanadyjska wersja tak samo nieudana i dretwa jak wersja pl.

CyboRKg

miałem dziś oglądać, ale obejrzę jutro. Bo polska drętwa to fakt. Zobaczę jak będzie z kanadyjską ^^

CyboRKg

Dla mnie polska wersja już dawno się wyrobiła , drętwa to była za czasów Wesołowskiego odtąd jest ok ,na pewno lepsza od końcowych Włoskich odc.

ghf

Wesolowski czy Fido? Co za roznica? Jedno drewno.

CyboRKg

A tam Fido ja patrzę na opiekunów psa zarówno Pawlicki czy Wieczorek są ok na pewno lepsi od drewnianych Fabriego I Terzaniego z Włoskiej wersji.

ghf

te ostatnie odc polskiej wersji to faktycznie lepsze były, ale kanadyjski odpowiednik też niczego sobie jak narazie. Jak każdy kanadyjskie film jest nienachalny, taki wręcz relaksujący ;)

ocenił(a) serial na 8
Mauna_Kea

Poza tym kolejny "nowy" właściciel Rexa to chyba jedyny facet jak na razie chodzący w garniturze. Osobiście nie mogę się przekonać do polskiej wersji choćby nie wiem co.

Cherry21

A ja nie mogę się przekonać do Włoskiej wersji szczególnie do Lorenzo i Marco tam tylko Davide się liczy.

ocenił(a) serial na 8
ghf

To prawda Davide był spoko za Lorenzem i Terzanim też nie przepadałam. Najlepsze były jednak wersje niemieckie oprócz Marco i Niki bo z ich udziałem pies się w ogóle nie liczył.

Cherry21

Marc w 9 i 10 sezonie był nawet spoko ale do najlepszych mu daleko

ghf

Najlepszy to był Alex z nich wszystkich. Marc tak nie pasował. Szkoda że tego nie będą nagrywać. Raczej nie. Eh wszystko co dobre się kończy

Xoxo1857

Oryginalny Rex zakończył sie w 2015 roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones