PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400970}
5,5 16 282
oceny
5,5 10 1 16282
2,6 5
ocen krytyków
I kto tu rządzi
powrót do forum serialu I kto tu rządzi?

bo to jedyne gówno w jakim zagrał Linda.

ocenił(a) serial na 1
delmonte1

Jest jeszcze serial "Dziki".

delmonte1

Wielkie niedowierzanie, że w przypadku Bogusia, można wziąć taką rolę. A jednak :D Ile razy sobie przypomnę, że powstał taki serial to nie mogę wyjść z podziwu:)

allusia

nie przepadam za Lindą ale tam zagrał super, a serial super szkoda że już nie ma go w TV.

ocenił(a) serial na 6
kinomanka_13

serial dramat. "nie rpzespie sie z pracodawca chciaz za nia szaleje i mam ku temu 100 okazji" hehe to abrdziej zenujace niz smieszne tak jak, obroniony karny czy odrzucenie samochodu - przyklady to co w Jezusa tam sie bawia? Calkiem wyjety z realizmu serial;)

ocenił(a) serial na 1
delmonte1

Zgadzam się, to chyba najbardziej gówniany polski serial komediowy jaki widziałam. Głupi, nieśmieszny i jeszcze ta wkurzająca Foremniak. Amatorzy z "Trudnych Spraw" grają lepiej od niej.

ocenił(a) serial na 1
delmonte1

Zgodzę się z tym, po raz pierwszy nawet mnie Boguś nie ucieszył. Widziałem już kilka słabych filmów/seriali z Bogusiem ale zawsze on ratował te badziewia, ale tego niestety nie dało się uratować. Najgorsza produkcja w której wziął udział Linda, ale przyznał się że zrobił to tylko dla pieniędzy i za to go rozumiem.

ocenił(a) serial na 9
kaka8pl

Tak, ale powiedział też, że bardzo tego żałuje, i że jak miałaby być kontynuacja to zrobiłby to po raz kolejny.
Po prostu bał się o swoją przyszłość.

ocenił(a) serial na 1
Ertix_Poke

Jest naprawdę słaby i sztuczny ...

Z seriali Ślesicki już zdecydowanie wolę "13 posterunek" :)

ocenił(a) serial na 9
kaka8pl

Hm..
No ja akurat zdecydowanie bardziej wolę IKTTR niż 13-sty posterunek, ale to jak kto woli. ;)

ocenił(a) serial na 9
delmonte1

Gówniany?! A to niby dlaczego?!
Bo raz Linda zgodził się na oderwanie się od łatki twardziela? Przez to ma być gówniany?
Wyjątkowy to i owszem. Serial miał wszystko by stać się hitem. I tak jest on o wiele, wiele razy lepszy od obecnych gówien nadawanych w TV (kto nie ma dosyć programów typu TS? DJ?), dlatego bardzo bym chciał by go kontynuowali (wspomnienia..).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones