PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39228}

Ich pięcioro

Party of Five
7,3 4 315
ocen
7,3 10 1 4315
Ich pięcioro
powrót do forum serialu Ich pięcioro

pamiętam to dobrze, że zamiast się uczyć siadałam przed telewizorem i oglądałam , godzina 16.00 była zarezerwowana, ahh to były czasy... szkoda że już nie kręcą podobnych seriali

ocenił(a) serial na 10
krecik_4

Tak 16, to była dopiero godzina:-).Zaraz po ich pięcioro(czy też przed?)Zaczeli puszczać "Promised Land" i szczerze powiem że godnie zastępowali perypetie Salingerów.Zaraz po "Greenach";-) jednak rzeczywiście skończyła sie era dobrych seriali(nie sitcomów!) obyczajowych dla całej rodziny,a aktorzy z tych seriali jakby sie rozpłyneli...

Muppetus

tak to prawda ja tez uwielbialam ogladac ten serial. a co do godziny to byla to 16.10 hehe;)pozdro!

ocenił(a) serial na 8
Adulka_2

A pamiętasz w jakich to latach puszczali dokładnie tzn kiedy zaczęli puszczać 1 sezon?

Ja też uwielbiałem to oglądać, i przeżywałem ich wszystkie problemy. Niestety nie pamiętam ile miałem wtedy lat bo nie pamiętam roku emisji ale obstawiam 1997-2001. Fajnie byłoby się wrócić do tamtych czasów.
Te obecne nie są złe , ale mając 26 lat pewnych rzeczy nie przeżywa się tak jak w wieku kiedy się dorasta i wszystko odczuwa ze zdwojoną siłą.
To piękne wspomnienia, dobrze, że są.

pozdrawiam:)

Janick

To już tyle lat, nawet od pierwszego postu w tym wątku. Wtedy było zupełnie inaczej, raz że człowiek młodszy, dwa życie inne bez internetu i ogólnie wszystko jeszcze w powijakach, trzy teraz seriale bardzo się natarczywe i agresywne zrobiły... W ogóle tv jest nie do zniesienia.

ocenił(a) serial na 10
libella

szok, że wpis jest z 2004. jest 2012 a co i raz ktoś wspomina ten bardzo dobry serial.

wdsieniemiesci

Co prawda, to akurat mój ulubiony nie był bo chyba nadawano go w jakiejś porze, w której nie było mnie w domu, ale lubię powspominać, a również mnie szokuje, że już ten wątek ma 8 lat :), kawał czasu i wchodzenia w dorosłość!

libella

Jeden z najlepszych seriali obyczajowych jaki widziałem Zaraz za Soprano

ocenił(a) serial na 8
krecik_4

Ja też uwielbiałam ten serial ... ... Myślę, że pozwolił mi on przetrwac kilka cieżkich chwil w młodości... :)

krecik_4

W swoim czasie nie poznałem tego serialu, nie widziałem ani jednego odcinka, ale teraz z przyjemnością je pochłaniam dzięki dostępności na Netflixie. Super sprawa, bardzo fajny serial, z pięknym klimatem lat dziewięćdziesiątych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones