PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435229}

Ijon Tichy - gwiezdny podróżnik

Ijon Tichy: Raumpilot
7,4 364
oceny
7,4 10 1 364
Ijon Tichy gwiezdny podróżnik
powrót do forum serialu Ijon Tichy - gwiezdny podróżnik

cudo, po prostu cudo:))

ocenił(a) serial na 10

Lem jak się patrzy:) Też nastawiłem się sceptycznie na początku, ale ostatecznie daje 10/10. Rewalacyjny klimat, to okno z przodu rakiety, łóżko i Biblioteka, z 4 książkami na krzyż mnie powaliła:)) Polecam fanom Lema i nie tylko.

ocenił(a) serial na 8
nilss

Mam ten serial na DVD, bo był dołączony do jednego z tomów serii książek Lema. Myślałem, że to będzie totalne dziadostwo i wrzuciłem go do szuflady, gdzie przeleżał ponad rok. Obejrzałem go, jak już nie miałem kompletnie co oglądać i ku mojemu zdziwieniu okazał się całkiem fajny. Jego produkcja kosztowała pewnie tyle, co skrzynka piwa, a wyszło całkiem klimatycznie i z jajem. I dubbing też bardzo dobry. Oby więcej takich seriali.

ocenił(a) serial na 8
Bodzepor

Zgadzam się, świetny serial. Oglądałam po niemiecku, także mogło mi coś umknąć, ale i tak się uśmiałam. Rakieta, Tichy i scenografia planet powalają. Nawet Halucyna, co do której byłam z początku sceptyczna wypada całkiem nieźle. Ijon Tichy to mój ulubiony bohater książkowy, a ten serial w pełni oddaje zabawną, ironiczną i "naciąganą" atmosferę DG.

ocenił(a) serial na 8
rita83

Zwłaszcza milicyjny hełm, robiący za kosmiczną haubę. :D

ocenił(a) serial na 8
Bodzepor

Mnie rozbroił kurdel, choć wyglądał inaczej niż książkowy

ocenił(a) serial na 9
annas_filmweb

Zgadzam się rewelacyjny... Szkoda, że dopiero teraz znalazłem. :) Prawdziwy klimat z dzienników.

ocenił(a) serial na 9
Bodzepor

Też byłem z początku sceptyczny a teraz przynajmniej raz w miesiącu sobie oglądam.Super klimat i rewelacyjny dubbing.

ocenił(a) serial na 8
lutek

Heheh, ten klimat jest zabójczy - w prawie każdym SF planety zamieszkałe przez kosmitów są supernowoczesne i wszystko tam aż błyszczy od nowości, a tutaj kosmos pełen jest brudnych ulic, odrapanych budynków i podejrzanych sklepików,
gdzie sprzedawca-kosmita może ci opchnąć szemrany towar spod lady.:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones