PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807219}
7,5 596
ocen
7,5 10 1 596
Il Cacciatore. Polowanie na mafię
powrót do forum serialu Il Cacciatore. Polowanie na mafię

Świetny serial

ocenił(a) serial na 9

Polecam każdemu kto interesuje się włoską mafią.

ocenił(a) serial na 8
house90

W pełni popieram, czasem troszkę nierówny, ale pomimo mankamentów, jeden z lepszych ostatnio przeze mnie oglądanych.

ocenił(a) serial na 8
house90

Dorównuje serialowi Gomorra?

ocenił(a) serial na 9
paolowks

Gomorra jest troszkę lepsza, ale to już różnica klimatu w którym oba się rozgrywają, Jest duża różnica pomiędzy bogatym Neapolem i brutalnością Camorry,a wiejskim klimatami Sycylii. Obejrzyj sam oba i porównaj, ale się nie zawiedziesz.

ocenił(a) serial na 8
house90

Co prawda serial Gomorra zapewne ciężko przebić, ale dziękuję za odpowiedź, zachęciłeś mnie bądź co bądź do obejrzenia tego serialu. Wczoraj zresztą przypadkowo trafiłem na 7 odcinek na c+ i chwilę oglądałem na zachętę i sądzę, iż się na pewno nie mylisz. Trzeba więc zacząć dzisiaj przygodę z kolejnym świetnym włoskim serialem. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
paolowks

Akurat idzie weekend, pogoda do bani to można obejrzeć coś fajnego. Dużo nie ma odcinków. Napisz jak wrażenia po seansie.

ocenił(a) serial na 8
house90

Jestem po obejrzeniu całego sezonu, mimo trochę niezbyt zachęcającym początku , z odcinka na odcinek serial się rozkręca. Co prawda do serialów Gomorra jak i Suburra trochę temu serialowi brakuje, ale jestem jak najbardziej na tak, także również polecam.

ocenił(a) serial na 10
house90

bogaty Neapol? byłeś tam? inny klimat tych serialów; ten jest bardziej obyczajowy, tamten gangsterski. Tutaj rzadko strzały padają

ocenił(a) serial na 7
house90

to taki serial podobny bardziej do Maltese: Na tropie mafii

ocenił(a) serial na 9
klarenss

Maltese też dobry serial. Włosi umią zrobić mafijno-gangstersko seriale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones