PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792461}
6,3 60
ocen
6,3 10 1 60

Imōto sae Ireba Ii.
powrót do forum serialu Imōto sae Ireba Ii.

Spodziewałem się czegoś zupełnie innego, niestety otrzymałem opowieść o młodym pisarzu, którego fetyszem jest temat młodszych sióstr i to wcale nie byłoby takie złe, jeśli autorzy mieliby jakikolwiek pomysł na tę serię - tymczasem wieje nudą przez dosłownie 80% odcinka. Dam temu jeszcze szansę, ale nie mam już totalnie żadnych oczekiwań względem tego anime.

Więcej z opisem, moim komentarzem (po 1, a w przyszłości 6 i ostatnim odcinku) oraz zrzutami ekranu:
https://rascal.pl/anime-manga-japonia/seriale-anime-jesien-2017/#Imouto-sae-Ireb a-Ii

ocenił(a) serial na 7
rascal0pl

Ale im dalej tym lepiej :) Dobra komedia.

ocenił(a) serial na 4
rascal0pl

Po początku miałem to rzucić w pieruny, ale faktycznie dalej jest o wiele lepiej. Gdyby nie aż tak wielka wulgarność serii mogłoby by być naprawdę dobrze. Chociaż patrząc na poziom ostatnich odcinków, myślę, że 2 sezon mógłby być faktycznie ciekawy.

rascal0pl

Więc warto to dalej ciągnąć? Bo właśnie miałam po pierwszym odcinku odznaczyć "nie interesuje mnie" i zauważyłam że nawet źle tego nie oceniłeś.

FleeSoul

Dobra, pytanie nieaktualne - weszłam w link ;)) dzięki


Ps. w sumie chyba muszę przemierzyć Twój blog za jakimiś ciekawymi anime bo już lecę na oparach ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones