PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806994}

Imię róży

The Name of The Rose
6,6 1 082
oceny
6,6 10 1 1082
Imię róży
powrót do forum serialu Imię róży

Dobrze jednak , że wytrzymałem. Później akcja się rozkręca, rodzi się niepokój i ciekawość co będzie dalej. W sumie całość można byłoby skompresować i serial skrócić do 2 lub 3 odcinków, ale pewnie producentom kasa by się nie zgadzała :/ . Tak, czy siak, warto obejrzeć jak ktoś lubi kryminalne intrygi, a jeszcze lepiej historyczne odtwórstwo. Scenografia i kostiumy genialne , bardzo realistycznie oddają tamten okres. Do tego sporo łaciny i innych historycznych języków, jak dla mnie było fajnie "cofnąć" się do wieków średnich.
PS: książkę czytałem ale w sumie wiele lat wcześniej więc na całe szczęście kryminalnej intrygi już nie pamiętałem.

OmniModo

Ja wytrzymałem jakieś pierwsze piętnaście minut pierwszego odcinka a potem szlag mnie trafił. Scenografia jak w jeleniach na rykowisku, straszliwy kicz. No ale większość ludzi żyjących w XXI ma kiczowate upodobania, zachwycają się tapetą i"tombakiem". Gdyby nie Turturro, nie wytrzymałym nawet pięciu minut:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones