PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850115}

Imperium kłamstw

Imperio de Mentiras
7,0 71
ocen
7,0 10 1 71
Imperium kłamstw
powrót do forum serialu Imperium kłamstw

W skrócie : Obsada, akcja, wątek kryminalny -naprawdę super :) działo się !

ALE
wątek miłosny słaby . Między protami nie ma chemii . Wyglądają bardziej na przyjaciół. W ogóle im nie kibicowałam . Większa chemia była między Marią Jose i Dario .Palacios bardzo sympatyczny ale nie pasuje mi na gliniarza i głównego bohatera. Jest jakiś taki ciapowaty, mało męski . Boyer to moja ulubiona aktorka ale tu coś poszło nie tak . Za każdym razem nie mogę oderwać wzroku od jej urody i gry aktorskiej ale tu Wyglądała jakoś niewyraźnie ,Jej postać też była nudna i nijaka :/
Susana Gonzalez ją przyćmiła .

pati1109

Zgadzam się z tym co piszesz.Uważam,że Susana Gonzalez jest obecnie najlepszą meksykańską aktorką (nie mylić,że najpiękniejszą,bo takową nie jest!).Ona zagrała praktycznie już wszystko i we wszystkim jest dobra,od słodkiej,naiwnej protki,troskliwej matki,okropnej viliany po właśnie taką obłąkaną Renatę a co najważniejsze,w każdej roli jest mega przekonująca i wiarygodna.To jest talent na miarę hollywood.Pretensje może mieć tylko do rodziców,że nie wysyłali jej na angielski,bo jak sama przyznała,nie zna go wcale,nawet na poziomie podstawowym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones