PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850115}

Imperium kłamstw

Imperio de Mentiras
7,0 71
ocen
7,0 10 1 71
Imperium kłamstw
powrót do forum serialu Imperium kłamstw

Emisja w Novelas +

ocenił(a) serial na 9

Emisja od 13.10 o godzinie 15 pod tytułem "Imperium kłamstw".

ocenił(a) serial na 8
Maritza22

Bardzo dobra telka,fajnie że akcja jest podzielona na Meksyk i USA.Jedynie główny aktor nie przypada mi do gustu,jakoś w innych telkach też go nie trawie.Ale śliczna Boyer wszystko wynagradza ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Również nie przepadam za głównym bohaterem ale jak napisałes Angie wszystko wynagradza. Telka ogólnie nie jest zła ale porywaj aca tez nie jest.

ocenił(a) serial na 8
Maritza22

Mi się najlepiej podoba związek między,Dario z Maria Jose,czuć tą chemie między nimi ;).Według mnie telka jest porywający.Sporo akcji,dramatu,kryminału i romansu.Podobna bardzo do ostatniej telki która leciała niedawno na Novelas+,Miłość po grób

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Ja właśnie jestem przeciw parze Darii Majo, na początku wydawało się to toksyczne, że zakochała się w porywaczy i później i tak mnie nie przekonała (ta para)

ocenił(a) serial na 8
Maritza22

Ale chociaż nie są takimi nudziarzami jak główna para bohaterów.Choć Boyer i tak uwielbiam ;)

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Tu się zgodzę, główna praca trochę przynudza

ocenił(a) serial na 8
Maritza22

Niestety,ale ogólnie i tak tą telkę z przyjemnością się ogląda.Szkoda tylko że po niej będzie jakaś nowa Brazylijska telenowela.A nie jakaś Mexykańska nowa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones