PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578173}

Inna

Awkward.
7,1 23 789
ocen
7,1 10 1 23789
Inna
powrót do forum serialu Inna

5x01 Opinie

ocenił(a) serial na 6

Bardzo fajny odcinek! Dobrze, że od razu wyjaśnili kilka spraw, jak tą z Gabby i Jakiem. Ciekawe, jak szybko się pogodzą Jake i Matty?
Najdziwniejszy motyw jest z Tamarą, bo mam dziwne wrażenie, że na końcu weźmie ten ślub.
Valerie i jej koty mnie aż tak nie zszokowały, chyba robiła dziwniejsze rzeczy.
Rozpoczęli sporo wątków i mam nadzieję, że wszystko się im jakoś ułoży. :)

PS Kto jest za parą "Jenna i Matty"? Ja jakoś nie jestem przekonana, mimo że to główny wątek serialu.

Derfi69

Ja uważam, że powinni w końcu dać sobie spokój.

ocenił(a) serial na 6
rena1984

No, mogliby pójść w innym kierunku. A to całe gadanie Jenny, że chce być najlepszą przyjaciółką Matty'ego, to jakieś przegięcie i sama się oszukuje.

Derfi69

Ps gdzie obejrzałaś najnowszy odciek?

rena1984

tvseriesonline :)

ocenił(a) serial na 8
theana150

Nie działa mi żaden z podanych linków :/ gdzie dokładnie obejrzałaś ten odcinek?

urszulka123456

nie wiem czemu Ci nie działa, spróbuj z tego streamin. to/jxpsreuk1py7
tylko uprzedzam, że to wersja w oryginale bez napisów

ocenił(a) serial na 7
Derfi69

A wiadomo kiedy będzie następny odcinek?

ocenił(a) serial na 6
weronika_kr

Premiery są w poniedziałki, więc u nas we wtorki w Internecie. ;) Jeżeli chodzi o emisję na MTV Polska, to nie mam pojęcia.

ocenił(a) serial na 8
Derfi69

Dzisiaj o 19:00 był na MTV Polska.

Derfi69

Ja sobie wymyśliłam teorię, że Jake i Gabby będą parą, bo wygląda na to, że ona mu się podoba. Jake i Matty jako przyjaciele chyba się pogodzą, w końcu Matty też nie był fair wobec Jake'a w temacie Jenny a i tak się dogadali. Tamara-no dziwny wątek, chyba faktycznie weźmie ten ślub a Valerie-przeginka;) Choć ona zawsze była szalona;)

ocenił(a) serial na 6
rena1984

W sumie, widać, że chcą porobić na koniec pary. Ciekawe tylko, kto z kim będzie? Valerie się coś skarżyła na tego swojego, ale ja się bardziej skupiam na młodzieży. Jenna i Matty, Jake i Gabby, Tamara z tym nowym (jak on się nazywa, kojarzy ktoś?), Sadie też z kimś jest, a Lissa odnalazła na nowo Jezusa. Git. Szkoda tylko, że Ming nie ma.

Derfi69

No właśnie o co chodziło Val? Ten jej facet jest uczulony na koty czy co?;)

ocenił(a) serial na 6
rena1984

Tak powiedziała, że jest uczulony, ale ogólnie widać było, że im się nie układa to wspólne mieszkanie, bo cały czas powtarzała, że "wszystko jest świetne" itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones